Kim Kardashian gyvenimo kronikos: dar vienas vaikas ir nuoga fotosesija - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-07 10:21 VIDA PRESS nuotr.

Kim Kardashian gyvenimo kronikos: dar vienas vaikas ir nuoga fotosesija

Dažniausiai dėl savo įvaizdžio ar nuogybių dėmesio centre atsidurianti Kim Kardashian-West šįkart turi kelias naujienas. "People" gavo patvirtinmą, kad Kim kartu su vyrų Kanye Westu laukia trečiojo vaiko, kurį jiems pagimdys surogatinė motina. O kol kas Kim ir toliau stebina savo nuogomis fotosesijomis.

Kim Kardashian jau daugelį metų savo socialiniuose tinkluose dalinasi pikantiškomis savo nuotraukomis. Kaip bebūtų, dabar yra pirmas kartas, kuomet gražuolė fotografuotųsi nuoga, belipanti į medį, skelbia mirror.co.uk.

36-erių grožio karalienė yra viena iš daugelio garsių žmonių, kurie bus nufotografuoti naujajam garsių fotografų Mert Alas bei Marcus Piggot dueto fotografijų knygoje.

Antradienį dviejų vaikų mama savo gerbėjus pribloškė savo „Instagram“ paskyroje pasidalijusi nuotrauka, kurioje ji yra visiškai nuoga, jos krutinę dengė tik juodos žvaigždutės, o pati avėjo tik juodus batus.

Kim nėra iš tų, kuriai nuogo kūno demonstravimas būtų naujiena. Ji labai dažnai dalijasi tokiomis nuotraukomis, kurios tiesiog „sprogdina“ internetą. Šioje fotosesijoje žvaigždė lipą į medį, o jos žvilgsnis nukreiptas kažkur į tolį.

„Man didelė garbė būti nufotografuoti Mert ir Marcus, jų naujajai fotografijos knygai...“, - po savo nuotrauka „Instagram“ rašė įžymybė.

Nuotrauka neapsiėjo ir be šmaikščių komentarų: „Manau, pamiršai savo rūbus...Po velnių, kas lipa į medi avėdamas tik batus?“, - šmaikščiai juokavo vienas iš komentatorių. „Nesuprantu, kodėl jūs medyje?“, - juokėsi kitas komentatorius. „..Kai tu išvarai lauk savo meilužę, nes grįžo žmona“,- nuotraukoje tokią situaciją įsivaizdavo dar vienas komentatorius.

Praėjus keliems mėnesiams po garsiosios vagystės Paryžiuje, kuriame nukentėjo pati Kim Kardashian, ji atrodo atsigavusi. Vis dažniau su gerbėjais dalinasi savo fotografijomis, įskaitant ir šią profesionalią Mert bei Marcus fotografiją.

 

 

 

Karšti pasiūlymai