Vulgari gražuolė prieš fotoobjektyvą apsitempė kūno kojine - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-07-02 11:06 VIDA PRESS nuotr.

Vulgari gražuolė prieš fotoobjektyvą apsitempė kūno kojine

Amerikos realybės šou "Big Brother" (liet. "Didysis Brolis") žvaigždė Harry Amelia įsiamžino fotosesijoje, kurioje pozavo kūną pridengusi vos keliomis odinėmis juostelėmis. Vulgariose nuotraukose mergina nebandė slėpti net pačių intymiausių savo kūno vietelių.

Odiniai drabužiai, ryškiai juodos akys ir tamsiai raudonos lūpos - tokiu įvaizdžiu pasipuošusi Harry pozavo prieš fotoobjektyvą. Tiesa, vėliau ji pakeitė drabužėlius ir pozavo įsispraudusi į tinklinę juodos spalvos kūno kojinę. 

Beje, šios merginos darbo patirtis stebina. Nors karjerą grožio industrijoje ši gražuolė pradėjo vaikščiodama podiumu ir pozuodama mados fotosesijoms, vėliau pradėjo dirbti vyrų valdove ir nuogybių modeliu. Dažniausiai ji įsiamžina itin atvirose, kartais net vulgariose fotosesijose. Modelis net turi savo asmenininį tinklapį, kuriame už kelis JAV dolerius pardavinėja savo nuotraukas. 

Harry Amelia atvirai pozuoja ne tik prieš profesionalius fotografus, net įsiamžindama asmenukėse ji vengia dėvėti drabužėlius. Jos socialinio tinklo "Instagram" paskyroje gausu buitiškų nuotraukų, kuriose iš arti matyti visos jos grožybės. 

Asmenines Harry nuotraukas rasite kitame puslapyje:

Skaityti toliau