Kylie Jenner suėjo 20: kas vyko jos vakarėlyje? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-10 16:59 VIDA PRESS nuotr.

Kylie Jenner suėjo 20: kas vyko jos vakarėlyje?

Ketvirtadienį garsioji Kylie Jenner atšventė savo 20 metų jubiliejų kartu su savo šeima ir draugais. Jie visi kartu apsilankė koncerte, o vėliau vakare draugai jai padarė staigmeną, skelbia etonline.com

Kylie Jenner trečią kartą per savaitę apsilankė garsaus JAV dainininko Kendricko Lamaro koncerte Los Andžele, su kuriuo kartu dainuoja ir jos vaikinas Travis Scott. Iškart po koncerto ji buvo nustebinta vakarėliu.

Ypatingame savo vakare Kylie buvo apsirengusi baltą mini suknelę bei prie jos aprangos tinkančius baltus sportbačius. Merginą pasveikino jos vaikinas Travis, taip pat sesės Kendall Jenner, Kim ir Khloe Kardahian bei mama Kris Jenner.

Khloe atėjo kartu su savo vaikinu, „Clevelend Cavaliers“ vidurio puolėju Tristanu Thompsonu. Pora įsiamžino besibučiuodama programėlėje „Snapchat“. K. Kardashian vėliau įkėlė šmaikščią nuotrauką, kurioje jos vaikinas stebi ją.

Merginos pasveikinti atvyko ir daugiau draugų: Jonathanas Chebanas, Jen ir Jordyn Woods. Jie prisijungė prie jau pkitų svečių ir kartu valgė Kylie skirtą nuotaikingą gimtadienio tortą, ant kurio buvo pavaizduota juokingą veido išraišką rodančios Kylie Jenner nuotrauka. Gimtadienio puotoje taip pat buvo šokolado fontanas bei ledo skulptūra, vaizduojanti Kylie Jenner figūrą.

Vėliau visos seserys nusifotografavo drauge. Khloe Kardahian vilkėjo juodą mini suknelę su didele iškirpte.  Kim Kardashian buvo apsivilkusi ilgą violetinės spalvos suknę, o Kendall Jenner parodė savo kojas, vilkėdama sidabrinės bei juodos spalvos mini suknelę.

 

Karšti pasiūlymai