Džiaugsmas - moterų akims: Jonas Bon Jovis žaviai senstelėjęs (FOTO) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-07 09:00 VIDA PRESS nuotr.

Džiaugsmas - moterų akims: Jonas Bon Jovis žaviai senstelėjęs (FOTO)

Vienos populiariausių visų laikų roko grupių „Bon Jovi“ vokalistas ir lyderis Jonas Bon Jovis neseniai buvo užfiksuotas fotografų. Nuotraukoje atlikėjas atrodė žavingai senstelėjęs. Panašu, kad šis dainininkas nepraranda savo žavesio, net sulaukęs 55-ies.

VEIKLA SU GRUPE

Jonas Bon Jovis, kurio tikrasis vardas Jonas Francis Bon Jovis, yra Amerikos dainininkas ir dainų kūrėjas, filantropas ir aktorius. Per visą savo veiklą jis kartu su grupe įrašė 13 studijinių ir vieną gyvo garso albumą, taip pat dvi geriausių dainų kompiliacijas. Pasaulyje parduota virš 120 mln. jų albumų kopijų. Iki šiol "Bon Jovi" yra surengę daugiau negu 2600 koncertų 50-yje skirtingų šalių, kuriuose apsilankė iš viso 34 mln. žmonių.

Šiuo metu yra išrinktos populiariausios "Bon Jovi" dainos pagal „Spotify“ reitingus. Visas dainas galite rasti čia 

SOLINĖ KARJERA

1990 m. Jon Bon Jovi išleido debiutinį solo albumą „Blaze of Glory“, kuris panaudotas filmo „Young Guns II“ garso takeliui. Albumas palankiai įvertintas kritikų ir klausytojų, du kartus tapo platininiu. Titulinis singlas, „Blaze of Glory“, pasiekė 1 vietą JAV Billboard Hot 100 tope, buvo nominuota Oskaro statulėlei bei laimėjo Auksinį gaublį.

1997 m. išleistas antrasis atlikėjo solinis albumas „Destination Anywhere“, tapęs sėkmingu Europos šalyse bei padėjęs jam gauti BRIT ir MTV Europos muzikos apdovanojimą.

Taip Jon Bon Jovi atrodo dabar:


VIDA PRESS nuotr.

AKTORIAUS KARJERA

Jonas Bon Jovis suvaidino vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Mėnesiena ir Valentinas“,„Pagrindinis vaidmuo“, „Žolytė“, „Nesižvalgant atgal“, „Vampyrai. Mirusieji“, „U-571“, „Sėkmė avansu“, „Verkiantis vilkas“ ir kt. Nusifilmavo televizijos serialuose „Seksas ir miestas“, „Eli Makbyl“.

 

 

 

Karšti pasiūlymai