Čia tai bent fotosesija: dėl tokios galėjo padaugėti avarijų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-30 11:10 VIDA PRESS nuotr.

Čia tai bent fotosesija: dėl tokios galėjo padaugėti avarijų

Rachel McCord naujoje savo fotosesijoje, kuri vyko Malibu, sulaukė ne tik fotografų dėmesio, tačiau fotosesijai pasirinkusi ir neįprastą vietą, kaitino pro šalį važiuojančių vairuotojų kraują.

Mergina dalyvavo fotosesijoje, kuri vyko viduryje gatvės. Vilkėdama juodą, aptemptą maudymosi kostiumėlį, gražuolė demonstravo gražias savo kūno linijas, neįtikėtinai įdegusį savo pilvo presą, ilgas bei grakščias kojas, skelbia dailymail.co.uk.

Ką mergina sau galvoja? Juk tokia pusnuogė gražuolė gali kaip reikiant sujaukti mintis vairuotojams arba net pati nuo tokių vairuotojų nukentėti. Tačiau merginai tai nė motais, ji tarsi kviesdama taksi, pozavo iškėlusi į viršų savo nykštį, šiek tiek išrietusi savo klubą, pabrėžė moteriškus privalumus.

Be pozavimo gatvėje mergina taip pat pozavo ir prie seno modelio automobilio, kuomet rankose laikė savo naująją knygą  „Slay the fame game“.


VIDA PRESS nuotr.

Gražuolė taip pat avėjo aukštakulnius, o jos kūnas buvo išteptas bronzinės spalvos įdegiu, kuris dar labiau pabrėžė sportišką merginos kūną.

Rachel maudymosi kostiumėlio kelnaitės siekė jos juosmenį, o tai sukūrė į smėlio laikrodį panašų merginos siluetą. Merginos maudymosi kostiumėlio viršutinė dalis atskleidė jos iškirptę.

McCord akis slėpė užsidėjusi didelius, juodus akinius nuo saulės, o jos lūpos buvo padažytos ryškiu, raudonos spalvos lūpdažiu.

Šviesūs merginos plaukai buvo šiek tiek sugarbanoti,  o pristatinėdama savo naują darbą, mergina nuolatos šypsojosi fotografams.

Mergina fotosesijoje pristatinėja save naujame amplua. Ji nuolatos rankose laiko naują kūrinį - knygą: „How To Slay The Fame Game“, kurioje mergina žada pastatyti pamatus merginoms, kurios nori tapti išskirtinėmis, pasitelkiant naujausiųjų medijų dėmesį. Rachel sako jog ji yra mergina, „kuri nuo gyvenimo namelyje ant ratų pateko ant raudonojo kilimo“ . Savo knygoje ji dalijasi asmenine patirtimi.

 

Karšti pasiūlymai