Mirties baimė privertė Miley Cyrus atsisakyti to, kas Lietuvoje griežtai uždrausta - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-17 10:00 SCANPIX nuotr.

Mirties baimė privertė Miley Cyrus atsisakyti to, kas Lietuvoje griežtai uždrausta

Ilgus metus dainininkė ir aktorė Miley Cyrus mergina save vadino „marichuanos karaliene“. Tai pabrėžė ir šios psichotropinės medžiagos atributika Miley aprangoje. Mesti rūkymą ir pakeisti savo gyvenimą iš esmės  ją paskatino košmaras apie perdozavimą.

„Niekas nerūkė tiek daug, kiek aš“, -  laidoje The Tonight Show with Jimmy Fallon atskleidė 24-erių atlikėja.  Buvusi Disney Channel  žvaigždė buvo netgi surengusi teminius marichuanos gimtadienio vakarėlius savo seseriai Noah ir vaikinui  Liamui Hemsworthui. Viskas pasikeitė vieno košmaro metu, kai mergina susapnavo, jog monologo populiarioje laidoje SNL metu ji miršta nuo perdozavimo. Tai privertė ją netik pertvarkyti savo gyvenimą iš esmės, bet ir apsupti save tik tais žmonėmis, kurie ją daro geresne.

 

Ryškų Miley pasikeitimą pastebime ne tik išvazdoje, bet ir muzikoje. Prisiminus  dainos „Wrecking Ball" vaizdo klipą, naujojo singlo „Malibu“ klipas yra visiška priešingybė. Po apsisprendimo nebevartoti nei marichuanos, nei alokoholio Miley Cyrus nusprendė visiškai atsidėti muzikai ir jau šeštojo albumo kūrybai.