Nauja gražuolės vila gniaužia kvapą: kainavo milijonus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-16 10:00 VIDA PRESS nuotr.

Nauja gražuolės vila gniaužia kvapą: kainavo milijonus

Garsiosios vaikinų grupės „One Republic“ narys Ryanas Tedderis su žmona pardavė savo namą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kalifornijoje, kitai įžymybei – modeliui Cindy Crawford. Sandorio suma – 11,625 mln. JAV dolerių (apie 10 mln. eurų).

Moteris nusprendė atkurti 1959-aisiais pastatyto namo, kuris kadaise priklausė filmo „8 mylia“ prodiuseriui Gregory Goodmanui, stilių, todėl kreipėsi pagalbos į Alvarezo Morriso architektūros studiją.


SHUTTERSTOCK nuotr.

Iš viso ką tik įsigytame būste yra penki miegamieji, tiek pat vonios kambarių, darbo kabinetas, didelė virtuvė, svetainė su židiniu ir baru, erdvi drabužinė, tarnų kambarys.

Vidiniame namo kieme yra baseinas ir poilsio zona, kurioje įrengta kepsninė. Kitoje namo pusėje – automobilių stovėjimo aikštelė ir šeimos garažas, kuriame telpa trys mašinos.

Tai jau trečias supermodelio ir jos vyro namas, tiesa, įsigytas už mažiausią kainą. Pora taip pat turi nekilnojamojo turto Meksikoje ir Malibu. Pastarąjį  būstą, įsigytą 2015-aisiais už 50 mln. dolerių, moteris tikisi parduoti už 60 mln. dolerių. 

 

Karšti pasiūlymai