Gerbėjai sudirbo Taylor Swift: po vestuvių gražuolė buvo nušvilpta - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-05 13:58

Gerbėjai sudirbo Taylor Swift: po vestuvių gražuolė buvo nušvilpta

Atlikėja Taylor Swift sulaukė savo gerbėjų pasipiktinimo, kuomet nepasirodžiusi savo gerbėjams paliko savo draugės vestuves, skelbia metro.co.uk.

Dainininkė sugrįžo į muzikinę viršūnę su visiškai nauju, drąsiu įvaizdžiu, nors savo draugės Abigail Anderson vestuvėse ji ir atrodė šiek tiek droviai. Taylor buvo nufotografuota laikanti jaunosios suknelę, kol ji ėjo į vestuvių vietą. Atlikėja buvo apsirengusi bordo spalvos suknelę bei pasidažiusi ryškiu raudonu lūpdažiu.

Po gerai praleisto laiko vestuvėse, atlikėja staigiai pasišalino iš šventės vietos. Einant link automobilio, jos apsauginiai dengė visą praėjimą juodos spalvos audiniais. Dainininkės gerbėjai, kurie laukė atlikėjos lauke bei tikėjosi išvysti savo dievaitę gyvai, liko nieko nepešę. Merginai einant link automobilio aidėjo jos gerbėjų nepasitenkinimo šūksniai, be to ji buvo nušvilpta.

TMZ.com pasidalino vaizdo įrašu iš šios gėdingos situacijos vietos. „Mes manėme, jog tu myli savo gerbėjus. Nusivylėme tavimi. Visai ne šaunu“, - vaizdo įrašė kalbėjo vienas iš merginos gerbėjų.

Kiti Taylor Swift gerbėjai, iš pat pradžių rėkė: „Mylime tave Taylor“, tačiau kai jie suprato, kad neišvys savo mėgstamiausios dainininkės, jie ją nušvilpė.

 

 

Karšti pasiūlymai