Britney Spears nenustoja stebinti savo išvaizda, būk kaip Britney ir TU (video) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-24 11:00

Britney Spears nenustoja stebinti savo išvaizda, būk kaip Britney ir TU (video)

Garsi dainininkė  Britney Spears pribloškė 17.3 milijonų savo „Instagram“ sekėjų, pasidalindama savo treniruotės vaizdo įrašu, skelbia thesun.co.uk.

Pastaruoju metu garsi moteris susilaukia nemažai pagyrų, dėl to, kad susitvarkė savo figūrą. Tam didelės įtakos turėjo ir dabartinis atlikėjos vaikinas Samas Asghari, kuris yra ne tik fitneso modelis, bet ir jos asmenins treneris.

35-erių atlikėja į socialinę erdvę įkeltame vaizdo įraše, parodė savo atletiškumą, liedama prakaitą. Ji vilkėdajo rožinę sportinę liemenėlę bei violetinės spalvos šortus.

Savo treniruotėje moteris atskleidė ne tik savo lankstumą, bet ir jėgą, kuomet ji treniravosi kilnodama svarstį. Kuomet ji su juo treniravosi, matėsi jos įdegęs pilvukas bei didelė krūtinė. Vėliau ji perėjo prie kito pratimo, kuomet iškėlė savo užpakaliuką į viršų.

Po savo vaizdo įrašu moteris komentavo: „Puiki diena sportui po atviru dangumi.“

Britney sporto pratimai sulaukė nemenko komentatorių dėmėsio. „Tu atrodai puikiai, aš džiaugiuosi jog man teko garbė pamatyti jus Las Vegase gegužės mėnėsį. Nuostabi treniruotė. Aš myliu tą perėjimą prie jogos. Be abejo, tai privers mane dirbti sunkiau“,- komentavo vienas gerbėjas

„Labai gražu, Britney“, „Gana įspūdinga Britney, sėkmės tau, išlik stipri“, - rašė dar keli komentatoriai. Panašių komentarų buvo ir daugiau.

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 

 

Karšti pasiūlymai