15-etė Ellen DeGeneres: tokios jos neatpažintumėte - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-30 13:52

15-etė Ellen DeGeneres: tokios jos neatpažintumėte

Savo vardo pokalbių šou 15-ojo sezono garbei, Ellen DeGeneres antradienį pasidalino reta savo paauglystės nuotrauka, skelbia dailymail.co.uk

„Tai yra nuotrauka, kurioje man yra apie 15 metų“, - po fotografija savo „Instagram“ paskyroje rašė 59-erių moteris.

Laidų vedėja taip pat pasiūlė žmonėms įkelti nuotraukas iš savo paauglystės ir galbūt jie galės išvysti jas, jos laidoje. „Dabar noriu pamatyti jūsų. Patalpinkite nuotrauką, kurioje jums yra 15, su prierašu #ellen15 ir galbūt išvysite save mano laidoje kitą savaitę”, - po nuotrauka, moteris kvietė prisijungti visus norinčius.

MIESTE.lt ragina ir lietuvius sudalyvauti šioje iniciatyvoje ir galbūt atsidurti televizijos laidoje.

30-ies „Emmy” apdovanojimų sulaukusio šou naujasis sezonas prasidės rugsėjo 5-ąją, kartu su aktoriais Willu Pharellu bei Marku Wahlbergu.

Tačiau nesitikėkite, jog Ellen išvysite dar 15 metų į priekį. „Nemanau, kad mano vaikštynė užkils tais laiptais“, -  laidoje „Good housekeeping“ juokavo Ellen.

Kalbant apie skaičių 15, jau praėjo tiek metų, kuomet moteris išleido komedijos pobūdžio laidą. Ji taip pat kuria dar vieną laidą, kurią žadą transliuoti per „Netflix“. „Aš norėjau sukurti kažką visiškai kitokio ir suteikti žmonėms žvilgsnį į mano gyvenimą bei atlikti dalykus, kurių negaliu atlikti per šou“, - paaiškino moteris.

„Rašymas yra baisus. Atsisėsti ir parašyti kažką iš niekur, kas būtų bent tiek juokinga, jog sukeltum kieno nors juoką? Tai labai sunku", - pridūrė Ellen.

Pirmadienį Ellen atskleidė, jog ji ir jos šou kartu ketina paaukoti 50 tūkst. dolerių Amerikos Raudonajam kryžiui. „Dėl uragano „Harvey“ daug žmonių Teksase prarado savo namus. Hjustono miestas nukentėjo labiausiai“, - „Youtube“ video kalbėjo moteris.

Asmeniniame gyvenime Ellen Degeneres yra atvira lesbietė bei LGBTQ ikona. Rugpjūčio 16-ąją ji, kartu su savo skandalingąja žmona Portia de Rossi atšventė 9-ąsias vestuvių metines. Nepaisant to, jog  jos prekės ženklas „ED“ išleidžia naują kolekciją vaikams „Buy Buy Baby“, pati Portia de Rossi, savo planuose vaikelio nenumato.

„Per savo draugystės metus bent minutėlę apie tai kalbėjomės, tačiau galiausiai nusprendėme, jog mūsų pokalbiai nebus pertraukinėjami, o baldai bus be lipnių vynuogių sulčių ant jų”, - pernai Ellen atviravo „Sunday Style“.


VIDA PRESS nuotr.

„Taipogi aš manau, jog dirbant tokioje profesijoje vaikui gali būti ypač sunku. Jiems sunku dalintis savo tėvais su pasauliu. Aš tai netgi pastebėjau su savo dukterėčiomis... Kai mes esame viešumoje ir žmonės nori su manimi pasikalbėti, tuomet jos sako : „Kodėl visi nori tavo laiko? Kodėl tu nebūni tiesiog su manimi?“, - kalbėjo aktorė.

Vietoje vaikų, lesbiečių pora užpildo savo namus katėmis, šunimis, arkliais, poniais bei karvėmis.

 

Karšti pasiūlymai