Praėjus mėnesiui po gimdymo "Eurovizijos" nugalėtoja Jamala vėl itin liekna - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-01 11:00

Praėjus mėnesiui po gimdymo "Eurovizijos" nugalėtoja Jamala vėl itin liekna

Ukrainos dainininkė bei 2016-ųjų Eurovizijos nugalėtoja Jamala kovo 27-ąją pagimdė sūnų. Praėjus vos mėnesiui po pirmagimio atėjimo į šį pasaulį dainininkė nesėdi vietoje ir puolė stangrinti kūno linijas. Gražias kūno linijas Jamala susigrąžino akimirksniu.

Pasak žvaigždės,ji nuo pat pirmų dienų po gimdymo svajojo sugrįžti į darbą televizijoje. Apie tai ji sakė portalui viva.ua. “Motinystės atostogos yra gerai, tačiau labai pasiilgau darbo ir savo kolegų”, - teigė dainininkė. Jau dabar žvaigdžė gali džiaugtis ne tik išsvajotu darbu ukrainietiškame šou “Balsas”, bet ir tobulomis kūno linijomis. “Jei jau dirbi televizijoje ir tave mato žmonės TV ekranuose, privalai atrodyti gerai. Ir visai nėra svarbu, praėjo mėnuo po gimdymo ar porą dienų”, kalbėjo 34-erių mama.

Praeitą sekmadienį dainininkė pirmą kartą pasirodė viešumoje po sūnaus gimimo, net pasidalijo tiesiogine transliacija savo „Facebook“ paskyroje iš mėgstamiausio šou Ukrainoje „Balsas“. Sekėjai iš karto pastebėjo tobulą dainininkės figūrą. Dauguma sekėjų taip pat pasidalijo savo įžvalgomis, palikdami gražius komentarus po patalpintu vaizdo įrašu. „Dainininkei neįtikėtinai tinka motynistė!”, “Tokia graži ir laiminga!” - nuomonėmis dalijosi internautai.

Taip Jamala atrodė iki gimdymo:

O taip Jamala atrodo dabar, praėjus vos mėnesiui po gimdymo:

 

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

 

 

Karšti pasiūlymai