58 operacijas pasidaręs Gyvasis Kenas nusimetė drabužius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-13 09:18 VIDA PRESS nuotr.

58 operacijas pasidaręs Gyvasis Kenas nusimetė drabužius

Vienas labiausiai apkalbamų gyvųjų Kenų Rodrigo Alvesas įsiamžino naujoje fotosesijoje tik su apatiniais. Šalia jo pozavo simpatiška šviesiaplaukė. Ir nors neseniai dar buvo pasklidusi žinia, kad dėl per didelio skaičiaus atliktų operacijų šis vyras gali netekti nosies, dabar Rodrigo spinduliuoja laimę.

MIESTE.lt neseniai skelbė, kad žmogui Kenui gimtadienis gali apkarsti – gresia netekti nosies.  Rodrigo Alvesas, kitaip dar žinomas kaip gyvasis Kenas, nusprendė savo 34-ojo gimtadienio proga pasidovanoti sau dešimtąją nosies plastinę operaciją. Vaikinas buvo perspėtas gydytojų, jog daugiau plastinių operacijų nosis gali nebeatlaikyti, kitaip tariant, tiesiog nukristi, skelbia dailymail.co.uk.

Keistuolis Rodrigo „MailOnline“ pranešė, kad rizikuos ir darysis dešimtąją nosies operaciją ligoninėje, kuri yra įsikūrusi Irane, Kishos mieste. Operacija narcizui turėtų atsieiti 22 tūkst. svarų.

Prieš operaciją Kenas trumpam apsistojo Dubajuje. Vaikinas laiko veltui neleidžia ir šiuo metu laukia smakro implanto, kuris, pasak jo,  yra „mažiau kampuotas“ už tikrąjį. Rodrigo Alves taip pat ruošiasi pasitobulinti ir šypseną, įsistatyti porcelianinius dantis.

Minėtos operacijos Kenui atsieis apie 35 tūkst. svarų. Iš viso plastinėms operacijoms vyras jau išleido apie 400 tūkst. svarų.

Sėdėdamas savo viešbučio kambaryje Irane, „MailOnline“ žinomas žmogus prasitarė: „aš tiesiog laukiu, kol į paštą atvyks pagal užsakymą padarytas naujasis smakras“.


VIDA PRESS nuotr.

„Nenoriu dar vienos nosies operacijos, tačiau aš neturiu kito pasirinkimo. Aš norėjau atrodyti geriau, bet dabar aš negaliu net prakvėpuoti. Sunku su tuo susitaikyti. Tai bus labai skaudu ir rizikinga“, - rėžė gyvasis Kenas.

„Kai aš pasirodžiau laidoje „Botched“, režisieriai buvo priversti mane subtitruoti, nes aš kalbėjau per nosį. Žmonės atakavo mane internete dėl didelės mano galvos, kuri taip atrodė dėl to, kad mano smakro implantas buvo per didelis.  Aš daug kur ieškojau ir atradau, kad Iranas yra tokia valstybė, kur žmonės turi daugiausiai darbo su nosies operacijomis pasaulyje, todėl manau, kad jie turi ir daugiausiai patirties“, - mintimis dalijosi R. Alves.

Per laidą Rodrigo negalėjo išvis prakvėpuoti pro nosį. Prieš tai jis tūrėjo tris nosies operacijas.


VIDA PRESS nuotr.

Iš viso gyvajam Kenui jau yra atliktos 58 plastinės operacijos.

 

Karšti pasiūlymai