Viso gero, drabužiai: gyvoji barbė gundo gerbėjus be apdarų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-19 09:54

Viso gero, drabužiai: gyvoji barbė gundo gerbėjus be apdarų

Lietuvoje viešėjusi ir savo kūno linijomis vienus žavinti, o kitus šiurpinantis ukrainietė Valeria Lukyanova vis dar atsiduria dėmesio centre. Šį kartą mergina atkreipė dėmesį į save, nes apsinuogino.

Savo socialinio tinklalapio INSTAGRAM paskyroje gyvąja barbe vadinama šviesiaplaukė pozavo be drabužių. Tiesa, ji apnuogintas krūtis pridengė rankomis.

Toks kadras susilaukė itin didelio gerbėjų dėmesio - merginos nuotrauka buvo itin palaikoma paspaudimais "patinka".

 

Prieš 2 metus Valeria davė išskirtinį interviu žurnalui MIESTE.lt. Jo metu gražuolė papasakojo įdomių faktų tiek apie savo viešą, tiek apie asmeninį gyvenimą. Pateikiame archyvinį interviu.

Valerija, visame pasaulyje išgarsėjote, kai papasakojote savo gyvenimo istoriją.  Ar kol kas neatsibodo atsakinėti į tuos pačius klausimus?

Aišku, kad atsibodo, bet aš niekada į juos neatsakau vienodai. Stengiuosi pateikti kuo daugiau įvairesnės informacijos, kad žmonės mane kuo geriau pažintų.

Esate žinoma visuose žemynuose. Ar to ir tikėjotės? Koks tai jausmas?

Aš apie tai ne svajojau, o planavau. Vienintelis dalykas, kuris nesutapo su mano planais, – kokiu būdu tapsiu populiari. Pradžioje mane tai žemino. Dabar manau, kad tai gal ir geriausias variantas. Mano auditorija – labai spalvinga, įvairi. Mano tikslas – skleisti žinią žmonėms. Manau, man sekasi tai daryti.

Kartu su Jumis į darbo keliones vyksta ir vyras. Kaip jis vertina Jūsų veiklą?

Kaip ir kiekvienas žmogus, turiu daug pomėgių. Tai ir sportas, ir kelionės, bet gyvenimo esmė – dvasinis kelias. Džiaugiuosi, kad mane palaiko šeima.

Debiutavote kaip didžėja. Kaip sekasi ši veikla?

Neseniai pristačiau dvi dainas – šokių kūrinį  „Jack Your Barbie” ir takelį „Universal Language“, kuriame  dainuoju senąja Peru kalba. Man patinka didžėjauti, nes taip atskleidžiu kitą savo asmenybės pusę. Maišau muzikos stilius, tad mano pasirodymai neįprasti. Tai kaip visuotinė meditacija, aš noriu, kad visi, kurie ateina paklausyti manęs, pasijustų geriau.

Jūsų kūno linijos nepriekaištingos. Kas Jums sunkiau – sveikai maitintis ar kone kasdien sportuoti?

Dėkoju už komplimentus. Man nesunku rūpintis savo mityba, o sportas teikia malonumą. Be to, juk dabar sportuoti madinga. Tiesa, aš sportuoti pradėjau ne dėl mados. Sportą aš nuoširdžiai mėgstu. Jis teikia ir malonumą, ir džiaugsmą.

Asmeninio archyvo nuotr.

Jūs esate viešėjusi Lietuvoje. Kokį įspūdį susidarėte apie mūsų šalį?

Lietuvoje esu buvusi kelis kartus – mane buvo pakvietę informacijos šou „KK2 penktadienis“ rengėjai. Kaskart likdavo labai geri prisiminimai. Lietuviai – malonūs žmonės, o jūsų merginos tiesiog kerinčios.  Apie Lietuvos sostinę Vilnių galiu pasakyti tiek – labai gražus miestas.

Ar tiesa, kad gimtinėje žiniasklaida Jums skiria mažiau dėmesio nei žurnalistai iš kitų šalių?

Taip, tai tiesa. Mane pradėjo vertinti tik tada, kai išpopuliarėjau kitur – Europoje, Amerikoje. Tik tada mūsų žiniasklaida atkreipė dėmesį į mane.

Jūs labai palaikote kitas gyvas Barbes. Galbūt turite kokių nors planų su šia bendruomene? Gal norėtumėte kurti gyvų Barbių popmuzikos grupę?

Man tai neįdomi sritis. Paprasčiausias grožio kulto propagavimas neturi prasmės. Mane kur kas labiau domina fundamentalios tiesos. Mano dėmesio nepatrauksi vien grožiu. Jeigu apie tai prabilome, man patinka merginos, kurios užsiima kultūrizmu. Tiesiog liesas kūnas man neatrodo patrauklus. Žaviuosi raumeningomis, atletiškomis panelėmis. Jokių riebalų.

Asmeninio archyvo nuotr.

Turite mylimąjį. Ar planuojate susilaukti vaikų? Kaip įsivaizduojate savo šeimą?

Ir aš, ir mano išrinktasis esame laisvi, nesivadovaujame tradicinėmis vertybėmis, todėl galimybė tapti tėvais mūsų nežavi.

Jūs daug keliaujate, skraidote lėktuvais. Ar nebijote skristi? Kaip pavyksta prisitaikyti prie skirtingų laiko juostų?

Man labai patinka lėktuvai. Skrisdama mėgstu medituoti. Tai ypatinga patirtis. O prisitaikyti prie laiko juostų pokyčių padeda migdomieji. Lengvai prisitaikau Lotynų Amerikoje, o Azijoje – ypač sunkiai.

Asmeninio archyvo nuotr.

Kada vėl galime tikėtis išvysti Jus Lietuvoje?

Kai tik sulauksiu kvietimo, būtinai rasiu laiko atvykti. Viskas priklauso nuo kūrybinių pasiūlymų.

 

Karšti pasiūlymai