Per pusę skilo ne tik širdis, bet ir turtai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-03 16:00 SHUTTERSTOCK nuotr.

Per pusę skilo ne tik širdis, bet ir turtai

Šie metai pramogų pasaulyje buvo išbandymas ne vienai porai. Skyrybų skandalai lydėjo tokias garsenybes kaip Angeliną Jolie ir Bradą Pittą, Johnny Deppą ir Amber Heard, Drew Barrymore ir Willą Kopelmaną bei daugelį kitų. Bene garsiausiai nuskambėjo  grupės „No Doubt“ vokalistės Gwen Stefani (47) ir dainininko Gavino Rossdale‘o (50) skyrybų priežastys. Vyras buvo neištikimas su namuose gyvenančia aukle. Tai sužinojusi Gwen nepaliko vietos atsiprašymams. Moteris teismui įdavė skyrybų dokumentus.

7 miegamieji kambariai, 10 vonios kambarių ir atskiras išėjimas iš kiekvieno kambario į nuostabiais vaizdais džiuginantį kiemą. Ko naujieji šeimininkai dar galėtų tikėtis? Šalia namo įrengtas baseinas, sporto salė, teniso kortai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko virtuvė ir net keletas židinių.

Neseniai žiniasklaidoje pasirodė pranešimas, kad Gwen ir Gavinas parduoda savo įspūdingą vilą Beverli Hilse, kurioje gyveno nuo 2007 metų. Jų santuoka truko dvylika metų.

VIDA PRESS nuotr.

Kai Gwen su vyru ir sūnumis prieš devynerius metus įžengė į naujuosius namus, jie buvo verti beveik 14 milijonų eurų. Nusamdžius profesionalius interjero dizainerius ir gerokai pakeitus fasadą dabar vila įkainojama kur kas didesne pinigų suma.

Vilą pora bandė parduoti ir anksčiau, tačiau nepavyko. Žvaigždės kreipėsi į kitą agentūrą, kuri jų būstą įkainojo 35 milijonais eurų.

G.Stefani ir G.Rossdale‘as 2007 metais meilės lizdelį įsigijo iš kitos garsenybės – dainininkės ir aktorės Jennifer Lopez.