N.Kidman grožiui amžius – ne kliūtis (FOTO) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-16 08:30 VIDA PRESS nuotr.

N.Kidman grožiui amžius – ne kliūtis (FOTO)

Nicole Kidman šiomis dienomis užfiksuota išeinanti iš „Calvin Klein“ mados šou Niujorke, Jungtinėse Amerikos valstijose. Sunku patikėti, kad vienai žymiausių pasaulio aktorių šiuo metu yra 50 metų. Tokios išvaizdos įžymybei gali pavydėti ne tik jos amžiaus moterys, bet ir jaunesnės merginos.

Viena garsiausių pasaulio aktorių - australų kilmės žvaigždė - pastebėta atrodanti nepriekaištingai : tiek dėl savo jaunatviškos išvaizdos, tiek dėl stiliaus, kuriuo ši žavi moteris tikrai domisi.

Kaip praneša aol.com, Nicolė Kidman giria dukros Bellos Cruise „labai įdomių“ marškinėlių liniją.

Nicolės Kidman ir Tomo Cruise‘o 25-erių dukra neseniai sukūrė grafinę marškinėlių liniją, pavadinimu „Bkc“ (Bella Kidman Cruise), kuri ikvėpimo sėmėsi iš draugų, mados ir muzikos.

Antradienį Kidman, dalvyvavusi „Calvin Klein“ mados šou renginyje, taipogi nepamiršo pasveikinti ir savo dukros su naujos idėjos įgyvendinimu. „Labai jaudinantis“,- apie dukros Bellos projektą sakė garsioji aktorė.

Nicolė Kidman ir Tomas Cruise'as susituokė 1990-aisiais, apie skyrybas oficialiai pirmasis pranešė Tomas – 2001-aisiais. Santuokoje jie susilaukė dviejų vaikų: Bellos ir Conor.

 

Karšti pasiūlymai