V. Beckham žiauriai sukritikuota dėl modelio, kurį pasirinko (foto -trikdo) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-06 15:23 VIDA PRESS nuotr.

V. Beckham žiauriai sukritikuota dėl modelio, kurį pasirinko (foto -trikdo)

Dizainerė Victoria Beckham atsidūrė tarp dviejų ugnių. Jos sekėjai suskilo į dvi grupes, dėl to, kad žvaigždė savo nujai kolekcijai pristatyti pasirinko ne itin sveikai atrodantį modelį. Na, bent jau taip teigė dalis komentatorių, kurie seka Victorią jos INSTAGRAM paskyroje.

Buvusi merginų grupės SPICE GIRLS narė pasidalijo modelio nuotrauka. Joje mergina stovėjo atsukusi nugarą ir užsidėjusi rausvą sijoną iš naujausios Victorios kolekcijos.

VIDA PRESS nuotr.

Nors Davido Beckhamo žmonėlė pati be galo džiaugėsi naujienomis, tačiau jos gerbėjai negailėjo kritikos. Beveik visi teigė, kad mergina iš nuotraukos - vieni kaulai. "Ji atrodo nesveikai", - rašė vieni.... "Victoria, tu genijus, tačiau toks elgesys ir modeliai - jaunas merginas verčia save alinti", - nuomonę reiškė kitas sekėjas.

Netruko pastebėjusių, jog Victorios kurtas sijonas ant jaunos merginos kūno taip pat atrodė prastai. V. Beckham pasirinkta mergina išties atrodė labai liesa. Jos kūnas baltas, o oda peršviečiama.

Anksčiau žymi moteris jau susidūrė su panašia savo gerbėjų kritika. V. Beckham net privalėjo daugumoje iš savo šou atsisakyti itin liesų merginų.