MEL B vėl pakeitė įvaizdį ir susipyko su S.Cowellu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-24 11:40 VIDA PRESS nuotr.

MEL B vėl pakeitė įvaizdį ir susipyko su S.Cowellu

„Amerikos talentų“ teisėja Mel B laidoje pasirodė su kiek neįprasta plaukų spalva. Garsi dainininkė,aktorė bei televizijos laidų vedėja filmavime pasirinko sau visiškai neįprastą, naują plaukų stilių. Ji atrodė tiesiog stulbinbančiai.

42-iejų moteris, atsikratė šiesios plaukų spalvos ir  „Amerikos talentų“ filmavime pasirodė su ryškiai sidabrine spalva nudažytais plaukais su žalia dryže, skelbia metro.co.uk.

Teisėja taip pat atvyko vilkėdama neįtikėtinai daug skirtingų spalvų išmarginta suknele. Deja po incidento su kitu laidos teisėju Simonu Cowellu suknelės užtrauktukas tiesiog suplyšo.

Ne per seniausiai laidoje ji susiginčijo su S.Cowellu, kuris bandė skaudžiai pajuokauti apie jos sunkias skyrybas. Mergina to neiškentusi apipylė S. Cowell vandeniu ir nuėjo nuo scenos, skelbė dailymail.co.uk.

Primename, jog Mel B neseniai išgyveno skaudžias skyrybas, kurios jai kainavo didelius pinigus. Atlikėja turi kas mėnesį savo vyrui mokėti po 40 tūks. JAV dolerių - kaip sutuoktinio pašalpą. Moteris neiškentusi savo vyro užgauliojimų net turėjo minčių apie savižudybę. Pilną straipsnį galite perskaityti čia.

 

 

Karšti pasiūlymai