Narkomanė parodė tikrąjį aš: po keturių metų "švaros" - ji stulbina savo išvaizda (foto) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-22 12:52 FEISBUKO nuotr.

Narkomanė parodė tikrąjį aš: po keturių metų "švaros" - ji stulbina savo išvaizda (foto)

Be narkotikų negalėjusi gyventi mergina įrodė pasauliui, kad bet kokiai priklausomybei atsispirti įmanoma, jei turi jėgų. Ji nusifotografavo po ketverių metų, kai nustojo vartoti narkotikus- rezultatai pribloškė visus.

Dejah Hall (26) buvo priklausoma nuo amfetamino ir heroino, taip pat, būdama vos septyniolikos metų priprato prie nuskausminamųjų. Lemtingąjį kartą, po perdozavimo, ji kalbėjosi su savo mirštančiu seneliu. Pokalbis merginą įkvėpė atsisakyti narkotikų.

Šiandiena ji dalijasi savo istorija ir ragina kitus prabilti apie savo priklausomybes. Mergina po to lemtingojo pokalbio su seneliu, su juo atsisveikino po kelių savaičių.

FEISBUKO nuotr.

Dejah prisipažino, kad tada senelis jai tepasakė, jog ši jį labai skaudina. Mergina tą vakarą maldavo Dievo, kad jei jis toks yra – suteiktų jai stiprybės mesti narkotikus.

FEISBUKO nuotr.

Maldos buvo išklausytos ir ji nebevartoja jau ketverius metus. Mergina sukūrė šeimą ir augina 18 mėnesių mergytę. Socialinė gražuolės blondinės paskyra lūžta nuo komplimentį ir pagyrų. Palaikymo ji sulaukia iš visų ir prisipažįsta, jog buvo atsidūrusi visiškame dugne. Iš ten išlipti jai prireikė ne tik atsisakyti psichotropinių medžiagų vartojimo, bet ir pakeisti draugų ratą.