Dužo milijonų gerbėjų širdys: susižadėjo princas Harry - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2017-11-27 12:09 VIDA PRESS nuotr.

Dužo milijonų gerbėjų širdys: susižadėjo princas Harry

Daugelio merginų numylėtinis princas Harry susižadėjo su savo mylimąja Meghan Markle. Apie tai praneša britų žiniasklaida. Kas ji, ta gražuolė, pavergusi Britanijos princą?

Nebijo senti?

Anot Meghan, senstant jautiesi vis geriau ir išmoksti pasakyti „ne“. „Ištarti „ne“ yra taip pat svarbu, kaip ir sakyti „taip“, o tai ateina tik su amžiumi ir savo vertės suvokimu“, – mano ji.

Mėgsta pasidalyti darbais

„Išmokite paskirstyti darbus, deleguoti užduotis, nes tikrai yra daugybė dalykų, kurių negalime ar nespėjame padaryti patys, – ne vienam kino leidiniui yra sakiusi M.Markle. – Dažnai juokauju, kad filmavimo aikštelėje reikia tunto auklių norint užauginti gerą aktorę, tačiau turėti stiprų užnugarį ir tave puikiai suprantančią komandą – tikrai svarbu. Gera komunikacija yra žingsnis į sėkmę.“

Randa laiko viskam

Meghan mano, kad svarbu rasti balansą tarp darbo ir poilsio. Per pietų pertrauką išeiti į lauką ir pakvėpuoti grynu oru. Nepaversti darbo savo gyvenimu. „Tokį balansą siekiu atrasti ir pati: tarp darbo filmavimo aikštelėje ir namų, tarp laiko kitiems ir laiko sau (Meghan neseniai uždarė savo gyvenimo būdo tinklaraštį „The Tig“). Stengiuosi atrasti laiko jogos treniruotėms, pavedžioti šunis, pasižiūrėti paprastą televizijos laidą, pasimėgauti taure vyno arba tiesiog keliomis minutėms išsijungti ir pamedituoti“, – JAV žurnalistams atviravo aktorė.


VIDA PRESS nuotr.

Nuogybių – tik gabalėlis

„Laikausi auksinės taisyklės – jei norite atidengti iškirptę, sijonas turi būti ne aukščiau kelių. Jeigu sijonas trumpesnis – prie jo derinkite prigludusį megztinį aukšta apykaklę arba kitą uždaresnį drabužį. Jei mano, kad jūsų kojos dailios – parodykite jas, tik pridenkite viršutinę kūno dalį. Jei seksualumą kuriate dirbtinai, galite suformuoti nerimtą požiūrį į save“, – įsitikinusi M.Markle, kurios įvaizdžiui kol kas pavojus negresia.

Renkasi ilgaamžius drabužius

Aktorės taisyklė: nesvarbu – pigus ar brangus drabužis, jis turi jums tikti: būti gerai pasiūtas ir reikiamo dydžio. „Investuokite į tai, ką galėtumėte turėti amžinai. Tikrai rinkčiausi tokį patį Tomo Fordo sijoną, „Prados“ palaidinę ir „L‘Wren Scott“ kašmyro megztinį,  kokius mano herojė dėvi seriale „Suits“, kuriame filmuojuosi, – yra sakiusi Meghan. – Visada savo spintoje turėkite drabužį, kuris suteikia pasitikėjimo savimi – suknelę, su kuria jaučiatės galinti užkariauti pasaulį, ar paprastus baltus marškinius, keliančius gerus prisiminimus – bet ką, ką galėtumėte apsivilkti, jei nėra nuotaikos, o vis tiek reikia eiti į darbą. Toks drabužis išties pakelia nuotaiką, suteikia energijos ir praskaidrina dieną.“

Kartais tingi sportuoti

Aktorė prisipažįsta, kad kartais labai tingi eiti sportuoti, tačiau visada sau primena, kaip puikiai jausis po treniruotės – tuomet esą iškart pakyla ūpas vilktis sportinę aprangą.

„Mano mama buvo jogos instruktorė, todėl šis sportas yra mano kraujyje. Mėgstu vinyasa jogą, ypač kai ja užsiimu tamsiame kambaryje degant žvakėms ir skambant hip hopui. O bėgimas man – tarsi meditacijos forma. Kai filmuojuosi ir būnu išvykusi, dirbu su asmeniniu treneriu“, – yra sakiusi M.Markle.

Veidrodyje matydama savo strazdanas princo mylimoji nė kiek nesigraužia. „Aš jas tiesiog myliu“ –  išdidžiai taria ji.

 

Karšti pasiūlymai