Prieš motinos mirtį susitaikė buvę "One Direction" nariai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-07 09:15 Filmo platintojų nuotr.

Prieš motinos mirtį susitaikė buvę "One Direction" nariai

Buvę „One Direction“ nariai turi labai daug istorijų drauge. Viena iš jų - jų draugystė su buvusiu grupės nariu Zayn Malik. 2015 metais atlikėjui palikus grupę, likę nariai nutraukė su juo visus santykius. Labiausiai supykęs buvo jo  geriausias draugas Louisas Tomlinsonas.

L. Tomlinson „Andy Cohen Live“ laidoje atvirai prakalbo apie savo santykius su prieš dvejus metus palikusiu grupę Zaynu Maliku. L. Tomlinsono mama prieš mirtį norėjo, kad jos sūnus susitaikytų su savo senu draugu Zaynu, skelbia thesun.co.uk.


Zaynas Malikas su mergina Gigi Hadid (SHUTTERSTOCK nuotr.)

Atlikėjas atskleidė, kad buvo susisiekęs su buvusiu draugu, kad išpildytų savo motinos norą. „Mes pradėjome bendrauti vienas su kitu, apie viską pašnekėjome. Manau, kad mes ir vėl esame bičiuliai“, - sakė L. Tomlinsonas.

„Kaip ir visos situacijos, panašios į šią, reikalauja daug laiko. Puiku, kad mes pasielgėme kaip suaugę žmonės ir išsklaidėme savo nesantaiką“, - sakė jis.

„Mano mama sakė : „Tu turi pradėti bendrauti su Zaynu. Gyvenimas yra velniškai trumpas.“ Mano motina buvo visiškai teisi. Man tai visada atrodė kaip kažkas antgamtiško. Mama visada žinojo, kaip aš jaučiuosi ir ko aš noriu“ , - paskutiniajame interviu su thesun.co.uk kalbėjo atlikėjas.


Zaynas (antras iš kairės) ir Louisas (pirmas iš dešinės) vėl džiaugiasi draugyste

Grįžtant į „One Direction“ sėkmės laikus, Malikas ir Tomlinsonas buvo tiesiog neišskiriami. Išsiskyrus jų keliams, vaikinai abu išleido po solinį albumą. Tomlinsonas net tapo tėvu. Dabar jie gali toliau judėti ta linkme, nuo ko viskas prasidėjo ir susigrąžinti šlovę.

 

Karšti pasiūlymai