Gėdingas prisipažinimas: čiupinėjo milžinišką penį vardan sėkmės (N-18) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Man jau yra 18 metų Man dar nėra 18 metų
2017-08-22 16:52 Asociatyvinė VIDA PRESS nuotr.

Gėdingas prisipažinimas: čiupinėjo milžinišką penį vardan sėkmės (N-18)

Anglijos futbolo žvaigždė Paulas Casoigne atskleidė labai keistą ritualą prieš varžybas. Buvusi garsi Anglijos futbolo žvaigždė tvirtina prieš varžybas lietęs komandos draugo lytinį organą tam, kad geriau sektųsi, skelbia thesun.co.uk.

Buvęs futbolininkas, taip pat žinomas „Gazza“ pravarde, fanams prasitarė, jog jis pamatė Leso Ferdinadeso vyrišką pasididžiavimą, komandos persirengimo kambaryje. Jis buvo taip sužavėtas milžinišku komandos draugo pasididžiavimu, jog paprašė jį net „palaikyti“.

50-metis, praeityje garsus futbolininkas, taip pat pasakojo, jog po pirmojo tokio jo poelgio jis ne tik įmušė įvarti, bet ir žaidė neabejotinai gerai, todėl galiausiai tai tapo ritualu prieš kiekvienas rungtynes.

PAMATYKITE PIKANTIŠKĄ NUOTRAUKĄ ČIA.

Buvusi Anglijos futbolo žvaigždė P.Cascoigne per vieną labdaros renginį žmonių miniai pasakė: „ Aš prisiekiu, kai Les Ferdinand perserengimo kambaryje nusirengė, aš prisiekiu, jūs turite pamatyti jo penio dydį. Prieš jį maniškis atrodė labai mažas. Aš tariau Les: prašau leisk man vieną kartą palaikyti tą dalyką. Jis man leido tai palaikyti. Kai išėjau žaisti, aš žaidžiau fantastiškai ir pelniau įvartį. Tuomet aš maniau tai yra velniškai puiku", - šokiruojančią futbolininko citatą viešino užsienio žiniasklaida.

"Prieš kitas rungtynes „Wembley“ stadione aš pasakiau: „Les, išsitrauk“, - tęsė buvusi žvaigždė.

50-metis futbolininkas viską papasakojo viename iš „Newcastle“  barų. Labdaros renginys buvo surengtas tam, jog būtų surinkti pinigai Jay Lennon fondui, kuris buvo įkurtas „Gazza“ sūnėno vardu, po jo mirties praėjusiais metais.

Les Ferdinand ir Paul Cascoigne Anglijos rinktinėje kartu sužaidė 12-ka rungtynių, ir per jas po savo ritualų pelnė 5 įvarčius.

Tačiau pats milžiniško penio turėtojas paneigė tokias kalbas. Les negalėjo nustoti kvatotis, kai „The Sun“ paklausė jo apie „Gazza“ tvirtinimą. „Tai yra visiška nesamonė, taip niekada nebuvo, manau, jis yra toli nuo realybės su savo tokiais pareiškimais“, -  krizendamas kalbėjo buvęs P. Cascoigne komandos draugas.

„Gazza“ taip pat pasakojo apie tai, kad yra uždėjęs Anglijos kepurėlę gepardui ant galvos kol buvo girtas Safaryje, Pietų Afrikoje, kuomet buvo „FA“ ambasaorius.

Žiurovams „Gazza“ pasakojo: „Pakeliui į Afriką, lėktuve aš labai prakaitavau. Tuomet aš išlipau ir pradėjau vaikščioti. Jiems kilo įdėja nugabenti mane į Safarį. Tuomet aš nušokau nu platformos ir pradėjau bėgti link gepardų. Aš esu Anglijos ambasadorius, žiūriu į tą gepardą, bandau apsimesti, jog matau šuniuką. Tada aš pasakiau: „Nejudėk, tu negausi maisto“. Aš galėjau įžiūrėti vaikiną, bet nežinojau, ką jis ketina nušauti - mane ar gepardą. Staiga atsirado dar vienas gepardas. Jis trenkė man savo letena ir nagais perdrėskė mano Anglijos rinktinės kostiumą. Tuomet aš greit parbėgau į sunkvežimį ir turėjau dvi Anglų rinktinės kepurėles, kurias bandžiau uždėti ant abiejų gepardų", - kalbėjo legenda.

"Vaikinai man rėkė: „Šok čia „Gazza““. Aš įšokau į sunkvežimį, ir jie pasakė: „ Žinai, kad jie galėjo tave pražudyti?“. Tuomet aš atsakiau: „ Dėjau ant to, kur yra hipopotamai?“. Turėjau būti ten savaitę, o jie namo mane išsiuntė kitą dieną“, - šmaikštaudamas pasakojo buvęs futbolininkas.

 

Karšti pasiūlymai