Gyvasis Kenas nebesustabdomas: pasidarė 60-ąją operaciją - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-25 11:43 VIDA PRESS nuotr.

Gyvasis Kenas nebesustabdomas: pasidarė 60-ąją operaciją

Iš Brazilijos kilęs gyvasis Kenas Rodrigo Alvesas niekada nesijautė patogiai savo kūne. Vos per 10 metų vyras pasikeitė neatpažįstamai: šių metų sausį Kenas pasidarė... 60-ąją plastinę operaciją, kuri kainavo beveik 32 tūkstančių eurų, skelbia dailymail.co.uk. Beje, Rodrigo yra pirmasis vyras pasaulyje, kuris pasiryžo tokiems įmantriems pokyčiams.

34-erių vyras pageidavo, kad operacijos metu būtų pašalinti net šeši šonkauliai, tačiau chirurgai prašymo nepaisė ir pašalino tik keturis, dėl grėsmės vyro sveikatai. Pats Rodrigo, atrodo, nieko nesigėdyja, kadangi operacija buvo ne tik filmuojama, bet ir transliuojama tiesiogiai. „Mano gyvenimas pasikeis kardinaliai, nes mano figūra taps labiau elegantiška ir klasiška“, - prieš operaciją teigė vyras.

MIESTE.lt primena, jog gyvasis Kenas plastikos chirurgų kišenes per šį laiką papildė daugiau nei 500 tūkstančiais eurų, o brazilo kūne turbūt jau ir nebeliko vietelės, kurios nebūtų tobulinę chirurgijos meistrai. Vyras nevengia veido injekcijų, daugybės medikamentų, net kolageno bei plaukų augimo skatinančių tablečių.


VIDA PRESS nuotr.

Daugybę pinigų kainuojančioms operacijoms vyras užsidirba dirbdamas oro palydovu, dalyvaudamas mados vakarėliuose. Socialiniame tinkle „Instagram“ R.Alvesas turi jau daugiau kaip 600 tūkstančių sekėjų.

 

Karšti pasiūlymai