Mažoms mergaitėms - lėlės su padidintu... užpakaliuku - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-28 10:00

Mažoms mergaitėms - lėlės su padidintu... užpakaliuku

Turbūt, kiekviena mergaitė vaikystėje svajodavo apie tokią gimtadienio ar naujametinę dovaną, kaip lėlę Barbie. Lėlė jau tapo tarptautine grožio ikona, o viso pasaulio mergaitės žiūri į Barbę, sunkiai bedirbdamos, jog užtikrintų net menkiausią panašumą į ją.

Kasmetinio gražiausio Brazilijos užpakaliuko konkurso „Mis Bum-Bum“ organizatoriai šiemet nusprendė išreklamuoti artėjantį provokuojantį konkursą bei pagaminti lėlę su užpakalio... implantais. Vos  11 dolerių (apie 10 eurų) kainuojančia lėlė jau sukėlė kritikos bangą, kadangi toks moterų figūros „iškripymas“ gali neigiamai paveikti mažų mergaičių psichiką. Tačiau organizatoriai teigia, kad išleista lėlė turi autentiškus brazilėms būdingus bruožus, o padidintas užpakaliukas yra Brazilijos moterų kasdienybė.


VIDA PRESS nuotr.

Šis prekės ženklas sulaukė didelio populiarumo tarp jaunų mergaičių per itin trumpą laiką, o su dideliu populiarumu atėjo ir kritikos banga: vis dažniau vartotojai pradeda rimtai mąstyti apie blogą lėlės poveikį vaikams. Vienas didžiausių kaltinimų yra susijęs su Barbės figūra – viso pasaulio mergaitės nori atrodyti taip pat tobulai. Neretai tokie mergaičių norai priveda iki anoreksijos ir nervinės bulimijos ar kitokių neigiamų veiksnių.

 

Karšti pasiūlymai