Išskirtinės išvaizdos modelis pasidalino stulbinančia nuotrauka su pamokančia žinute - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-21 14:51 VIDA PRESS nuotr.

Išskirtinės išvaizdos modelis pasidalino stulbinančia nuotrauka su pamokančia žinute

Savo kūno nebijantis rodyti modelis Winnie Harlow su savo „Instagram“  sekėjais pasidalino įkvėpiančia žinute apie meilę sau, skelbia thesun.co.uk.

Mergina parodė nepriekaištingas savo kūno formas nuotraukoje, kurioje ji beveik nuoga. Iš Kanados kilusi gražuolė yra žinoma dėl savo odos pigmento ligos „Vitiligo“. Merginos gerbėjai buvo sužavėti, kai ji parodė savo kūno sudėjimą fotografijoje.

Pozuodama vien su trumpikėmis po savo nuotrauka mergina rašė: „Realus skirtumas nėra mano oda. Faktas yra tas, kad nematau savo grožio kitų nuomonėse. Aš esu graži, nes žinau tai. Gerbkite savo unikalų grožį dabar ir visada."

Toks gražuolės išreikštas užrašas po nuotrauka nėra joks siurprizas. Seniau ji yra minėjusi, jog yra "tvirtas žmogus ir, kad  visada kovoja su visomis jai iškilusiomis problemomis."

„Mano geriausia draugė erzina mane sakydamas, kad esu tvirtas žmogus. Aš visada kovoju su savo problemomis, bet kartais aš paskambinu jai naktį ir išsiverkiu, nes viskas tampa labai sunku. Tuomet kitą dieną aš  klausiu: „Verkiau? Kas, aš? Ne, banditai neverkia“ ir tuomet draugė juokiasi iš manęs atsakydama „taip, tikrai“.

Išskirtinės išvaizdos mergina storą odą nuo apkalbų užsiaugino tuomet, kuomet iš jos buvo tyčiojamasi dėl to, kaip ji atrodo, kai ji dar buvo vaikas. Dėl to Winnie galiausiai suvokė, kad reikia laikytis savo nuomonės ir nebeklausyti įžeidžiančių komentarų.

„Vienintėlė priežastis kodėl aš nemėgstu savo odos yra ta, kad man buvo pasakyta, jog ji nėra tokia, kokia turėtų būti. Man buvo pasakyta, kad ji nėra įprasta. Bet kas turi tai pasakyti? Galų gale aš supratau, kad mano nuomonė apie save yra daug kartų svarbesnė nei kažkieno kito... Vieną dieną aš tiesiog nebekreipiau į tai dėmesio“, - kalbėjo gražuolė

Nors Winnie džiaugiasi, kad žmonės joje randa įkėvpimą, tačiau ji nenorėtų būti laikoma kaip sektinas pavyzdys.

„Nors aš ir griaunu stereotipus, tačiau aš tikrai nenorėčiau būti laikoma pavyzdžiu kitiems“, - paaiškino gražuolė

Winnie Harlow seniau buvo siejama su „Formule-1” žvaigžde Luisi Hamiltonu.

 

 

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

 

 

Karšti pasiūlymai