Sinead O‘Connor išliejo skausmą feisbuke: kaltinimai vaikams ir vyrui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-08 12:43

Sinead O‘Connor išliejo skausmą feisbuke: kaltinimai vaikams ir vyrui

Garsi atlikėja savo „Facebook“ paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji aptarinėja psichines savo sveikatos problemas, skelbia metro.co.uk.

Garsi airių dainininkė sukėlė nerimą, atskleisdama mintis apie savižudybę ir, kad šiuo metu gyvena labai prastame motelyje, Niu Džersyje.

50-metė dainininkė į savo feisbuko paskyrą įkėlė 12 minučių įrašą, kuriame ji savo gerbėjams pasakojo, kad ji buvo palikusi šeimą 2-ejus metus, nes šeimai ji nerūpėjo.

„Tikiuosi, kad šis vaizdo įrašas bus kažkuo naudingas. Ne man, bet žinau, kad aš esu viena iš milijonų žmonių, kurie yra tokia kaip aš, kurie nebūtinai turi išteklių, kuriuos aš turiu savo širdyje bei piniginėje“, - vaizdo įraše kalbėjo garsi dainininkė.

„Šiuo metu aš gyvenu labai prastame motelyje, kuris yra pačiame Niu Džersio pakraštyje. Aš esu visiškai viena ir mano gyvenime nėra absoliučiai nieko, išskyrus mano gydytoją, psichiatrą, mieliausią žmogų žemėje, kuris sako, kad aš esu jo herojė. Ir tai yra vienintelis sušiktas dalykas, kuris leidžia man gyventi šiuo metu yra tai, kad aš esu jo didvyris. Ir tai galbūt, yra apgailėtina. Psichinės problemos yra šiek tiek panašios į narkotikus, jiems nesvarbu kas tu esi. Ir žinote kas svarbiausia? Stigmai nesvarbu, kas tu toks“, - širdį liejo S. O‘Connor

„The Nothing Compares 2U“ dainininkas atskleidė, kad ji turėjo tris psichines ligas. Taip pat kad ji norėjo, jog jos šeima jai padėtų ir pasiimtų ją namo.

Moteris toliau liejo nuoskaudą vaizdo įraše: „Mano vaikai, kodėl jums priimtina, kad jūsų motina gyvena praščiausiame motelyje? Ar aš nesu verta kautis už tai? John Reynoldsai, aš esu tavo vaikų motina, aš viską tau atidaviau.Taip, aš parašiau keletą piktų el. laiškų bei blogų dalykų feisbuke.... na ir kas ?“, - dėstė moteris.

Skaudžiame pareiškime moteris pasakė, kad paskutiniuosius dvejus metus, svarstė kaip jai nemirti.

Žvaigždės sekėjai užplūdo su komentarais, kad pasidalintų savo rūpesčiu, ir paragintų ją ieškoti tolimesnės pagalbos.

Keturių vaikų motinai Sinead prieš 10 metų buvo diagnozuotas bipolinis sutrikimas. 2007 metais ji aptarė savo gydymą medikamentais su televizijos laidų vedėja Oprah Winfrey.

Jos psichinės sveikatos problemos sukėlė policijos paiešką praėjusiais metais, kai ji dingo Čikagoje.

 

Karšti pasiūlymai