Rasa Židonytė parodė naująją šeimą: "Vestuvės man nereikalingos, kažkoks kičas" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-03 10:51 Laidos kūrėjų nuotr.

Rasa Židonytė parodė naująją šeimą: "Vestuvės man nereikalingos, kažkoks kičas"

Rasa Židonytė – žinoma  šokėja, dažna TV projektų dalyvė, kuri ilgą laiką dingusi iš televizijos eterio. Net kelis metus tylėjusi apie asmeninius savo santykius, šiandien moteris prabyla apie naują gyvenimo etapą. Jame – mylimas ir mylintis vyras, dviejų metukų dukrytė Paulina ir naujas darbas.

Šį šeštadienį 17.30 val.  LNK laidoje „Bus visko“  – išskirtinis interviu su Rasa apie tai, kaip ji auklėja savo dukrytę, kuo sužavėjo Karolį, kad šis nusprendė pirštis po mėnesio pažinties, ir kodėl šiandien ją galime vadinti bėgančia nuotaka. Mat tuoktis ji nenori.

„Kitos apsiverkia iš laimės. Vau! Giriasi visiems – žiūrėk, žiedelis. O man vestuvės absoliučiai nereikalingas dalykas. Kičas kažkoks”, – prisipažįsta Rasa.

„Bus visko“ laidoje moteris papasakos apie savo reakciją sužinojusi, kad vyras peršasi. „Jis išsitraukė žiedą, o aš galvoju: „oh my god, oh my god“. Ką čia dabar sakyti? Pasakysiu „ne“, bus konfliktas. Tu juk nenori skirtis su žmogumi, bet nenori ir lėkti prie altoriaus išpūstomis akimis. Todėl iš pradžių kartojau „ne, ne, ne“, bet paskui jį apkabinau ir galvoju: „koks „ne“, pasakyk bent kartą „taip“. Užmovė jis man žieduką ir tiek. Bet jei nebūtų užmovęs, nemanau, kad būtų kažkas kitaip“.

Tokia moters reakcija į žiedą buvo dėl to, kad ji manė, jog Karolis peršasi iš reikalo. Mat tuomet moteris jau laukėsi. Todėl Rasa atskleis ir savo jausmus, kurie užplūdo ją, išgirdus didžiąją naujieną. Taip pat papasakos apie ypatingą dukros auklėjimą. Mažoji Paulina jau lanko anglų kalbos mokyklėlę, o pagrindinis Rasos tikslas – išugdyti savarankišką asmenybę.

„Noriu, kad ji nebūtų nuo nieko priklausoma. Kad nebūtų mergelė, kuri ieško turtingo dėdės, pati nenori nieko dirbti. Kad tokia nebūtų, vaiką reikia išauklėti”.

Kaip atrodė Karolio ir Rasos pažintis? Kodėl vyras neteko žodžių ir beveik tylėjo per jų pirmąjį pasimatymą? Ir kodėl moteris niekada nesvajojo apie vestuvinę suknelę? Jau šį šeštadienį 17:30 per LNK.