Paaiškėjo, kodėl per gimdymą D. Zvonkus liko už durų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-13 11:03 ASMENINIO ALBUMO nuotr.

Paaiškėjo, kodėl per gimdymą D. Zvonkus liko už durų

Deivydo ir Katažinos Zvonkų gyvenime įvyko stebuklas – jiedu susilaukė dvynukų, berniuko ir mergaitės. KK2 žurnalistų kalbintas Deivydas sakė, kad vaikelių gimimas – geriausia, kas jam nutiko gyvenime.

„Įspūdžių nupasakoti neįmanoma, gal net nebandysiu, tai yra virš mano verbalinių sugebėjimų apibūdinti žodžiais. Tai yra kosmosas, tai jausmas toks, kokio nesu patyręs“, - LNK laidoje KK2 antradienio vakarą19.30 val. pasakos D. Zvonkus

Labiausiai iš šeimos draugų džiaugiasi Katažinos draugė Liepa Norkevičienė. Ji vienintelė žinojo, kad Zvonkai laukiasi dvynukų - Deivydas ir Katažina slėpė šį faktą nuo žiniasklaidos.

„Norėjau, kad nekiltų jokių nesklandumų, nes būtų labai apmaudu, kad išsprūstų tokia žinia, o po to kažkas nutiktų ne visai gero. Esu šiek tiek prietaringas šiuo klausimu, bet buvau linkęs išsaugoti tą žinią“, - žurnalistams sakė D. Zvonkus.

 „Kai sužinojau, labai labai džiaugiausi, nes puikiai žinojau, kaip jie norėjo vaikelio, smagu, kad ne vienas, o du iškart. Kaip sakoma, geriems žmonėms Dievas dovanoja daug dovanų, gerų dovanų, tad Dievas padovanojo du stebuklus. Labai gražūs, labai faini, labai mažiukai, labai tokie nuostabūs lėliukai. Kadangi man Katažina kaip sesuo, tai tie lėliukai man dar artimesni, patys gražiausi lėliukai, kokius esu mačiusi“, - apie Zvonkų dvynukus kalbėjo L. Norkevičienė.

D. Zvonkus laidoje KK2 pasakos, kad jam neteko laimė matyti gimdymo: „Dalyvavau už durų, man daktarai neleido įeiti, pasakė palaukti už durų, tai aš nesiginčijau. Aišku, būtų gal buvę įdomu, bet ne tai svarbiausia“.

Katažina pagimdė mergaitę, kuri svėrė 2 kilogramus ir 720 gramų bei sūnų, kuris svėrė 2 kilogramus ir 480 gramų. Dvynukai buvo pavadinti Kornelija ir Donatu, tėvų ir protėvių garbei.

„Norėjome, kad būtų iš tam tikrų raidžių. Donatas buvo, amžiną atilsį, mano tėvas, susirašėm keletą variantų ir priėmėm sprendimą“, - kalbės D. Zvonkus.

Visą reportažą apie Katažinos ir Deivydo Zvonkų naujagimius žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.