Gerda Žemaitė - DNR testo skandale - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-11 14:03

Gerda Žemaitė - DNR testo skandale

Į „TV pagalbą“ Ivanas kreipėsi su rimtu prašymu – padėti išsiaiškinti, kaip ir ar tikrai jis tapo tėvu. Vyriškis įsitikinęs, kad buvusi draugė jį tiesiog mulkina, norėdama išgauti pinigų. Jų reikalauja vaiko išlaikymui. Tik Ivanas labai abejoja, ar Neringa, buvusi draugė, augina jo vaiką.

Padėti Ivanui ėmėsi gelbėtoja Gerda Žemaitė, kuriai sutrikęs vyras papasakojo savo ir Neringos pažinties istoriją. „Mane su Neringa supažindino jos sesuo. Kai pradėjome draugauti su ja, viskas buvo gerai, tačiau labai greitai pradėjo viskas blogėti. Ji tada turėjo 2 vaikus. Jais rūpinausi kaip savo vaikais“, – guodėsi Ivanas.

Pasak vyro, jo mylimoji nevengė svetimų vyriškių draugijos. „Pats nesu jos užklupęs, tačiau faktų, kad taip buvo tikrai turiu. Ji net su mano draugu pergulėjo, kuris vėliau man prisipažino“, – pasakojo Ivanas.

Vyras sako, kad jam atsibodo šokti pagal Neringos dūdelę, galiausiai vieną dieną ji pati susikrovė daiktus ir dingo. Tačiau po metų lankydamas draugo seserį Ivanas sutiko buvusią mylimąją. „Tada ji man pasakė, kad susilaukė mūsų vaiko. Man buvo šokas. O tada pradėjo ir ji, ir socialinė darbuotoja spausti, kad duočiau Neringos vaikui pavardę. Neatsilaikiau. Dabar turiu didelių nemalonumų su antstoliais, nes turiu mokėt alimentus“, – guodėsi Ivanas.

Ivano mama Tatjana irgi įsitikinusi, kad Neringa kūdikį pradėjo ne su jos sūnumi. Moteris esą elgėsi labai keistai – bėgiojo nuo Ivano, o po kažkiek laiko paskambino ir pasakė, kad vyriškis tapo tėvu.

Neringa šiuo metu gyvena su kitu vyru. Tačiau šis nėra įtarinėjamas, kad gali būti Neringos vaiko tėvas. Ivano žvilgsnis yra nukreiptas į Igorį. Esą jis gali būti tėvas. Tuo metu, kai Neringa su Ivanu gyveno pas jo motiną Tatjaną, ši gyveno su Igoriu. Bet romanui įvykti esą tai nebuvo kliūtis. Tiesa, dabar Igoris su Tatjana nebegyvena. Gyvena su Neringos seserimi.

Kad gali būti Neringos vaiko tėtis, Igoris, kuris anksčiau gyveno su jos anyta, o dabar su Neringos seserimi, vadina visiška nesąmone. „Akivaizdu, kad tėvas Ivanas. Tik jis vienas ir dvejoja. Aš visada buvau tas žmogus, kuris Neringą palaikė, bet tik draugiškai“, – tikino Igoris.

Trečiadienio vakarą „TV pagalboje“ – tiesos akimirka. „Visada labai jaudinuosi, kai reikia paskelbti DNR rezultatus. Kartais būna, kad ir be tyrimo atsakymas akivaizdus, bet Neringos ir Ivano atvejis ne toks“, – sakė Gerda Žemaitė. Kas vis dėlto yra Neringos vaiko tėvas? Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“.