S.Milinytė ir "Hario Poterio" žvaigždė ketina žengti svarbų žingsnį savo santykiuose - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-08 10:24

S.Milinytė ir "Hario Poterio" žvaigždė ketina žengti svarbų žingsnį savo santykiuose

Gražuolė Simona Milinytė išskirtiniame interviu KK2 žurnalistams pasakos, kad jos ir jos mylimojo, žinomo airių aktoriaus Devono Murray meilė liepsnoja ir jie yra laimingi būdami kartu.

„Jis planuoja persikelti į Jungtines Valstijas. Dabar jis atvažiuoja kaip tik mano gimtadieniui ir man labai įstrigo, kai jis sako, kad jam nesvarbu visi filmavimai, nes negali praleisti savo mylimiausio žmogaus gimtadienio. Jis žino, kad man gimtadienis visą laiką buvo svarbiausia šventė“, – 19 val. 30 min. šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 per LNK pasakos Simona Milinytė.

Simonos ir Devono meilė suliepsnojo jiems filmuojantis naujame atlikėjos klipe. Lietuvaitė pasakos, kad Devonas jame filmuotis sutiko spontaniškai.

„Paskelbėme vaikinų modelių, kurie turėtų būti mano klipe, atranką ir tuo metu pas mane buvo atvažiavęs mano draugas Devonas. Mes sėdėjome ir aš sakau, gal tu nori mano klipe būti? Jis net paklausė, ar tikrai gali, ir sutiko. Sakom, bus natūralu, nebus dirbtinumo“, – pasakos mergina.

Simona Milinytė, Los Andžele gyvenanti jau trejus metus, teigia čia sulaukianti didelio praeivių dėmesio.

„Čia visi gatvėje galvoja, kad aš iš Aliaskos, kadangi esu labai balta. Los Andželas yra prie Meksikos sienos, todėl čia labai daug meksikiečių. Labai daug juodaodžių, todėl atvažiavęs iš Europos esi visiškai kitoks. Ir, aišku, dėmesio netrūksta“, –  pasakos mergina.

Simona savo socialinių tinklų profiliuose nevengia demonstruoti seksualių savo nuotraukų. Mergina laidoje KK2 pasakos, kad nereikia bijoti atrodyti seksualiai, o tiesiog džiaugtis gyvenimu.

„Man dabar yra 22 metai ir aš nežinau, kodėl turėčiau slėpti. Ar kūną, ar krūtinę ir gėdytis būti tiesiog tuo, kuo esu, ir atrodyti taip, kaip atrodau. Aš tokia nebebūsiu po 5 metų ir galbūt paskui gailėsiuosi, kad bijojau aplinkinių, kurie smerkė mano gyvenimą“, –  kalbės Simona.

Mergina sako Amerikoje turinti daug gerbėjų, ypač vaikinų, kurie labai drąsūs: „Čia vaikinai labai drąsūs ir jiems niekas nesvarbu. Jie gyvena pagal posakį „vaikinas ne siena – galima pastumti“.