Egidijus Dragūnas-SEL pasidalijo patirtimi: „Niekada pigiai neparsidavinėk“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-03-01 11:00 LNK nuotr.

Egidijus Dragūnas-SEL pasidalijo patirtimi: „Niekada pigiai neparsidavinėk“

Jau šį sekmadienį LNK televizijos žiūrovai išvys laukiamiausią pavasario naujieną – muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjerą. Tik tuomet paaiškės, kas buvo atrinkti užimti finalininkų muzikinius sostus bei kas išdrįs jiems mesti iššūkį. 

„Finalo ketverto“ išskirtinumas – norintys mesti iššūkį sėdintiems sostuose galės tai padaryti bet kuriuo metu, kol vyks projektas. „Jei jaučiate, kad galite iškovoti pergalę ar net tiksliai žinote, kurį ketverto narį nukautumėte dvikovoje, – bet kada galėsite pildyti anketą LNK svetainėje ir gal jau kitą sekmadienį stovėti scenoje“, – atskleidė projekto rengėjai.

Vis dėlto, neretai muzikiniuose projektuose išgarsėję dainininkai nesusitvarko su užplūdusia dėmesio banga ir galiausiai lieka užmarštyje. Ne paslaptis, kad išsaugoti taip staigiai sukauptą populiarumą – daug darbo ir užsispyrimo reikalaujantis procesas. 

Savo patirtimi, kaip tapti žvaigžde ne penkiolikai minučių, o dešimtmečiams, dalijasi Egidijus Dragūnas-SEL. „Niekada pigiai neparsidavinėk“, – su šypsena teigė nesuskaičiuojamos gausybės hitų kūrėjas. 

„Finalo ketvertas“ – jau šį sekmadienį 19 val. per LNK televiziją. Tai – muzikinis talentų šou, prasidėsiantis ten, kur kiti baigiasi – nuo jau atrinktų pergalės vertų vokalistų. Sezono klausimas – kam ir ar pavyks juos išstumti iš muzikinių sostų ir iš kovos dėl nugalėtojo titulo. Projekto vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus. Teisėjų trejetukas: Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas-SEL ir Martynas Tyla.

 

Karšti pasiūlymai