„Muzikinės kaukės“ dalyvis įkūnijo A.Rybaką: vietoje smuiko naudojo samčius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-24 16:19 Luko Kodžio nuotr.

„Muzikinės kaukės“ dalyvis įkūnijo A.Rybaką: vietoje smuiko naudojo samčius

Šį šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ – speciali laida, kurioje dalyviai įsikūnys ir atkartos įspūdingiausius „Eurovizijos“ pasirodymus. Vytenis Kaluškevičius taps Aleksandru Rybaku. „Iš tiesų, įdomios repeticijos buvo, kadangi su samčiais repetavau. Negroju smuiku, tad neturiu jo namuose. Teko improvizuoti“, - laidoje juoksis Vytenis. „Muzikinė kaukė“ ir stebinantys įsikūnijimai – jau šį šeštadienį, 19:30 per BTV.

Komisijos nariai laidoje neatsistebės Vytenio Kaluškevičiaus panašumu į Aleksandrą Rybaką. „Tiesiog vienas prie vieno. Idealiai viskas atlikta taip pat, kaip tuomet „Eurovizijoje“. Vyteni, viskas tobulai“, - sakys Livija Gradauskienė. „Noriu pagirti, šis numeris buvo labai panašus, o gal net ir identiškas. Be to, kad tu buvai puikus šiandieną, tai ką padarė šokėjai – buvo nuostabu. Ačiū, buvo puikus numeris, atgaiva sielai“, - gražių žodžių negailės Mantas Stonkus. „Tu buvai 99,7 proc. panašus į Rybaką ir man visai nesvarbu ar tu realybėje panašus į jį, ar tau lengva įkūnyti buvo, ar ne. Tiesiog buvo puikus numeris“, - pripažins Vytenis Pauliukaitis.

BTV „Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienio vakarą laidos dalyviai įsikūnys į žinomiausius „Eurovizijos“ atlikėjus. Rūta Ščiogolevaitė taps Verka Serdiučka (Ukraina), Vytenis Kaluškevičius – Aleksandru Rybaku (Norvegija), Anžela Adamovič – Dana International (Izraelis), Tadas Juodsnukis įkūnys Conchitą Wurst (Austrija), Donata Gutauskienė-Laisva – Aistę Smilgevičiūtę (Lietuva).

Karolina Juškaitė-Carol virs Lulu (Didžioji Britanija), Valentinas Krulikovskis – Aivaru Stepukoniu (Lietuva), Tadas Rimgaila – Donny Montell (Lietuva), Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įkūnys Eleną Paparizou (Graikija), Arvydas Vilčinskas – grupę „Lordi“ (Suomija). Žiūrimiausias šeštadienio projektas „Muzikinė kaukė“ ir žinomiausių „Eurovizijos“ atlikėjų pasirodymai – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

VIDEO: