Jubiliejinio „X Faktoriaus“ sezono laukianti Jazzu: „Iš karto pajaučiu, kai į sceną įžengia būsima žvaigždė“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-04-11 11:45 TV3 nuotr.

Jubiliejinio „X Faktoriaus“ sezono laukianti Jazzu: „Iš karto pajaučiu, kai į sceną įžengia būsima žvaigždė“

Jau rudenį į TV3 ekranus sugrįš populiarusis muzikinis projektas „X Faktorius“. TV3 muzikos projektas ne vienam tampa tramplinu į Lietuvos muzikos olimpą - projekto laimėtojo lauks 15000 eurų, šlovė ir pripažinimas.

Vos paskelbus apie galimybę dalyvauti projekte, atsirado daugybė norinčių. Tai, kad penktasis „X Faktoriaus“ sezonas bus neeilinis, įsitikinusi ir atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Populiariausia Lietuvoje dainininke tituluojama „X Faktoriaus“ teisėja su nekantrumu laukia jubiliejinio projekto sezono: "„X Faktorius“ turi užsitikrinęs tvirtą poziciją televizijoje ir žmonių širdyse. Mūsų teisėjų komanda kartu dirbs jau trečius metus, tad tikrai žinome, ko norime. Per pastaruosius dvejus metus pamatėme scenoje ne vieną talentą, kurie dabar džiaugiasi puikia muzikine karjera. Žinau, kad ir šį sezoną šis TV3 projektas bus populiariausias visoje šalyje, o jame dalyvaus tikri talentai. Juk tai pati geriausia karjeros pradžia", – įsitikinusi dainininkė, sėkminga karjera besidžiaugianti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Pasak trečius metus projekte dirbsiančios dainininkės, pergalę projekte garantuoja ne balsas, grožis ar žavesys. Svarbiausia yra visuma. „Kartais tik įėjus žmogui į sceną, net nepradėjus dainuoti, viskas tampa aišku iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, būna atvejų, kai dalyvis iš tiesų nustebina. Tačiau nuojauta, kai į sceną įžengia būsima žvaigždė, manęs neapgauna, iš karto tą pajaučiu. Žmogus spinduliuoja gera energija, yra įsimintinas, išskirtinis. Jis tave sudomina iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, „X Faktoriuje“ be gerų vokalinių įgūdžių toli nenueisi, gerai dainuoti yra būtina“, – šypsosi vieno geriausių Lietuvoje vokalo savininkių.

TV3 nuotr. 

Į projektą atėjęs dalyvis gauna galimybę ne tik pasirodyti prieš visą Lietuvą, bet ir išgirsti komentarus iš scenos profesionalų. Kaip ir praėjusiuose sezonuose „X Faktoriaus“ teisėjų kėdes užims Jazzu, BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, dainininkas, dainų kūrėjas Marijus Mikutavičius ir vienas charizmatiškiausių Lietuvos atlikėjų Saulius Prūsaitis.

Viskas, ką tereikia padaryti norint tapti „X Faktorius“ dalyviu, užpildyti anketą www.tv3.lt/xfaktorius. Jau šį mėnesį įvyks pirmosios „X Faktoriaus“ atrankos prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. „X Faktoriaus“ kūrybinė komanda lauks dalyvių Klaipėdoje, balandžio 22 d., Šiauliuose, balandžio 23 d., Kaune, balandžio 29 d., Vilniuje, balandžio 30 d. Registracija į perklausas prasideda 13 val. Renginio svečiams ir būsimiems dalyviams koncertuos ryškiausios projekto žvaigždės.

Projekto dalyviai jau karjeros pradžioje turi galimybę padirbėti su ilgametę patirtį turinčiais scenos profesionalais, pasimokyti vokalo subtilybių iš geriausių mūsų šalies muzikos pedagogų. Ne vieną dalyvį pastebėjo garsiausi mūsų šalies muzikos prodiuseriai, kuriems už karjerą dėkoja ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės.