Į televizijos ekranus grįžta populiariausias vasaros realybės šou „2 barai“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-09 14:25

Į televizijos ekranus grįžta populiariausias vasaros realybės šou „2 barai“

Neabejotinai populiariausias ir žiūrimiausias praėjusios vasaros TV3 televizijos realybės šou „2 barai“ grįžta į eterį. Didelio žiūrovų dėmesio susilaukusio šou kūrėjai skelbia, kad jau nuo šiandien laukia projekte norinčių dalyvauti kandidatų anketų. Šią vasarą šou kelsis į pajūrį, tad jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su bare apgyvendintais dvylika dalyvių.

Kaip ir praėjusiais metais, kuriant šį realybės šou susivienijo dvi prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „Tym Drym“, tad žiūrovų laukia įdomus ir išskirtinis tęsinys. Projekto prodiuseris Dominykas Kubilius kol kas dar neatskleidžia visų detalių apie būsimą šou, tačiau tikina, kad praėjusią vasarą projektas sulaukė didelio žiūrovų dėmesio, todėl vos jam pasibaigus, jau buvo nuspręsta, jog gerbėjų lauks antrasis sezonas.

„Šis realybės šou neabejotinai tapo populiariausiu praėjusios vasaros projektu, tikra bomba, o jo gerbėjai jau beveik metus mums rašo žinutes ir klausia, kada bus antrasis sezonas. Todėl mums net nekilo abejonių, jog reikia kurti projekto tęsinį. Jau laukiame dalyvių anketų“, – pildyti „2 barai“ anketą kviečia realybės šou prodiuseris D. Kubilius.

Visi norintys išgarsėti ir tapti naujo, įspūdžių kupino, projekto dalyviais, jau nuo šiandien gali pildyti anketą internete. Ne vieną realybės šou kūręs prodiuseris D. Kubilius pataria, kokių savybių reikia, norintiems ne tik dalyvauti, bet ir laimėti pagrindinį, ypač vertingą, didįjį prizą.

„Laukiame įvairaus amžiaus žmonių – ir jaunimo, ir vyresnių. Svarbu, kad jie būtų charizmatiški, drąsūs, bebaimiai, save norintys išbandyti avantiūristai. Žmogus, kuris nori net dešimčiai savaičių užsidaryti nuo sau įprasto pasaulio, turi būti minimum „su nurautu stogu“ ir be jokių kompleksų, nebijoti apsinuoginti prieš visą Lietuvą tiesiogine ir perkeltine prasme“, – juokavo Dominykas.

Jau vasarą televizijos ekranus pasieksiančio šou prodiuseris sako, kad vienas iš esminių pasikeitimų – realybės šou keliasi į pajūrį. Atrinktasis dvyliktukas jau netrukus apsigyvens „HBH Malūnų parke“, esančiame netoli Palangos. Tad šou dalyviai dažnai lankysis vasaros pramogų sostinėje ir linksmins ten susirinkusius tautiečius.

Projekto kūrėjai tikina, kad užpildžiusių anketą laukia daugybė atrakcijų, iššūkių, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karšta konkurencinė kova. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą! Anketas pildyti dalyviai kviečiami internetu.

Karščiausias vasaros realybės šou „2 barai“ – jau netrukus per TV3!