Merginų grupės „Dijos“ narė atsikratė 50 kilogramų ir pasididino krūtis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-02 11:32 Asmeninio archyvo nuotr.

Merginų grupės „Dijos“ narė atsikratė 50 kilogramų ir pasididino krūtis

Merginų grupės „Dija“ dainininkė Justina dar visai neseniai kentė patyčias dėl savo išvaizdos ir svorio, mat mergina svėrė net šimtą keturiolika kilogramų.

„Dabar numečiau beveik pusę savo svorio. Dabar sveriu 67 kilogramus“, - pirmadienio laidoje KK2 per LNK 19.30 val. kalbės Justina.

Numetusi nepageidaujamus kilogramus, Justina nusprendė ir dar vienam pokyčiui – nusprendė pasididinti krūtinę.

„Dydis nebuvo man svarbiausia, norėjau krūtinę pasikelti, o su pasikėlimu ji būtų pamažėjusi. Tada pagalvojau, kad, jeigu darausi pakėlimą, kodėl nenušauti vienu šūviu du zuikius, įsidėjau ir implantus“, - laidoje pasakos Justina.

Šiuos pasikeitimus įvertino ir vyrai – pradėjo pirštis ir siųsti gėles. „Vyrų yra, bet aš žiūriu labai paprastai, nevyniodama į vatą tiesiai šviesiai pasakau, kad šiuo metu man nieko nereikėtų“, - sakys Justina.

Mergina sako, kad anksčiau labai mėgo valgyti: „Cepelinai, vėdarai su spirgučiais, daug grietinės. Esu be valios“.

Didelis viršsvoris griovė merginos gyvenimą. Justina net bijodavo pasirodyti gatvėje.

„Jokių sijonų neturėjau, visuomet vaikščiodavau su juodom „apteškėm“ ir stengdavausi pasislėpti. Bet šiaip sėdėdavau namuose, niekur neidavau“, - kalbės Justina.

Atėjo diena, kuomet Justina nusprendė atsikratyti nereikalingų kilogramų. Mergina pradėjo sportuoti ir laikytis dietų. Tačiau norimų rezultatų merginai pasiekti nepavyko, todėl teko ryžtis skrandžio perrišimo operacijai.

„Sumąsčiau, kad laikas keistis, pradėjau ieškoti internete ir sugalvojau, kad man reikia chirurgines pagalbos. Nusprendžiau pasidaryti skandžio apylankos operaciją ir po mėnesio nuo paieškų pradžios jau gulėjau pas daktarą ant stalo“, - kalbės Justina.

Visą interviu su merginų grupės „Dija“ nare Justina žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.