Merūnas Vitulskis apie patėvį: šiandien jam pasakytų "ačiū" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-05 10:39 ŽMONĖS foto nuotr.

Merūnas Vitulskis apie patėvį: šiandien jam pasakytų "ačiū"

Pamilę žmogų neretai „paveldime“ ir jo vaikus iš buvusių santuokų. Pamotės ir patėviai – taip pat svarbūs vaiko gyvenime, kaip ir biologiniai tėvai. Šiandien pasaulis visiškai kitoks, skyrybų skaičius vis auga, tad tenka taikytis su naujomis gyvenimo realijomis. Juolab, jos ne tokios ir naujos – visuomet žmonės sakydavo, kad tėvas ne tas, kuris paleido į pasaulį, o tas, kuris užaugino. Su meile. 

Tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina Čijauskaitė sužadėtinio Liudviko Andriulio vaikus „įsivaikino“ savo galvoje ir intensyviai dalyvauja dviejų berniukų gyvenime. „Noriu apie tai kalbėti, nes pamotės ir patėviai – tarsi tylos ir gėdos šešėlyje, nors jie taip pat dalyvauja vaikų gyvenime“, - sako Medeina.  

Šiandien savo patėviui operos dainininkas Merūnas Vitulskis pasakytų „ačiū“, nors jiedu ir nebuvo itin artimi. 

„Kai buvau mažas, akimirką jis man atrodė priešas, pasirodęs mano gyvenime, kuriame svarbiausi žmonės buvo mama, teta ir močiutė, - juokiasi Merūnas. – Nors mamos jau nebėra, iki šiol nebuvo nė vieno mano gimtadienio, kad patėvis manęs nepasveikintų“. 

„Jei myliu moterį, negaliu jos atskirti nuo vaikų“, - prisimena savo gyvenimo pradžią su žmona Inga, pamiltą su dviem jos vaikais, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Jis neskirsto vaikų į „savus“ ir „nesavus“. Puikiai pamena tą širdies plazdėjimą, kai mažieji jį pirmąkart pavadino tėčiu.

Advokatė Ieva Kūrytė-Mockeliūnė juokiasi, kad tai jos dar nė dvejų neturinti dukrytė surado vyrą. „Į pasimatymą su dabartiniu vyru atėjau su dukra – ši stipriai jį apsikabino ir ilgai nenorėjo paleisti“, - prisimena Ieva. Pamotės ir patėvio tema šios dabar jau trijų vaikų mamos gyvenime stipri: ji ne tik pati skyrėsi ir kūrė naują šeimą, Ievos širdžiai iki šiol svarbūs du patėviai, nors pripažįsta: tėvo, Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjo Egidijaus Kūrio, visuomet trūkdavo – jis toks užimtas. 

Apie visa tai – televizijos laidoje „Visi mes žmonės“ pirmadieniais 19.30 val. per TV3

 

Karšti pasiūlymai