Gražuolė Žemyna Ašmontaitė – po pertraukos vėl televizijos eteryje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-04 14:19 Asmeninio archyvo nuotr.

Gražuolė Žemyna Ašmontaitė – po pertraukos vėl televizijos eteryje

Antrasis TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas nesustoja žiūrovų džiuginti ne tik geru humoru ir smagiomis istorijomis, bet ir vis pasirodančiais naujais herojais: seriale sužibo kurį laiką iš ekranų dingusi kino, teatro ir televizijos aktorė Žemyna Ašmontaitė. Moteris atskleidė, kodėl žiūrovai kurį laiką jos negalėjo išvysti televizijoje, pasakojo apie kitas savo veiklas bei išbandytas ekstremalias pramogas.

Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ ir toliau pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis. Šį kartą viena jų – netikėtai pasirodžiusi gundanti gelbėtoja Agnė, įkūnyta aktorės Žemynos Ašmontaitės.

Seriale aktorės įkūnijama Agnė – seksuali, vyrų dėmesį traukianti gelbėtoja. Jau nuo kultinio amerikiečių serialo „Gelbėtojai“ laikų, susiformavo stereotipas, kad moteris gelbėtoja – figūringa gražuolė, viliojanti vyrus. Tačiau aktorė realybėje tokio dėsnio nepastebi. „Manau, tai tik klišė atėjusi iš filmų. Realybėje niekada nemačiau tokių gelbėtojų“, - juokėsi aktorė.

Aktorės įkūnijama gelbėtoja – drąsi ir rizikos nebijanti moteris. Paklausta, ar ir gyvenime mėgsta adrenaliną, Ž. Ašmontaitė prisipažino, kad nėra labai azartiška. „Ekstremaliausia, ką esu išbandžiusi iki šiol, tai šuolį parašiutu. Nebekartočiau“, - atviravo moteris.

Nors kurį laiką aktorė buvo pasitraukusi iš televizijos ekranų, moteris nesutiko, kad buvo kažkur dingusi. „Taip pat vaidinu ir teatre, turiu kitų darbų. Man nėra didelio skirtumo, ar teatre, ar televizijoje, aš  visur gerai jaučiuosi“, - pasakojo Ž. Ašmontaitė.

Veikli ir energinga aktorė pasirodyti suspėja visur, tačiau jei reiktų išsirinkti tik vieną sferą, kurioje vaidinti, moteris prisipažįsta, būtų be galo sunku. „Negaliu išskirti kažko vieno. Tiek televizija, tiek teatras, tiek kinas – man yra labai brangūs. Man patinka įvairovė ir nauji amplua, mėgstu įdomius vaidmenis, kuriuose galiu atrasti save kitokią“, - mintimis dalinosi aktorė.

Po pertraukos Ž. Ašmontaitė žiūrovus pradžiugino pasirodydama seriale „Šviesoforas“, tačiau paklausta, ar dabar dažniau leis savo gerbėjams džiaugtis savo atvaizdu ekrane, aktorė paliko intrigą. „Na, laikas parodys“, - šypsojosi garsi moteris.

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

Asmeninio archyvo nuotr.