Kas neramina kūdikio besilaukiančią Inetą Stasiulytę? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-03 09:30 Gretos Skaraitienės nuotr.

Kas neramina kūdikio besilaukiančią Inetą Stasiulytę?

Kokios garsių ir sėkmingų žmonių silpnybės ir baimės? Kokį įvykį gyvenime norėtų ištrinti? Ką paaukojo dėl to, kad taptų populiarūs? Saulius Prūsaitis, Ineta Stasiulytė, Liutauras Čeprackas, Žydrūnas Savickas ir Rūta Vainienė pirmadienio vakarą naujo formato laidoje „Visi mes žmonės“ pasidalins dar negirdėtomis savo gyvenimo istorijomis.

Kūdikio paskutinius mėnesius besilaukiančią teatro ir kino aktorę Inetą Stasiulytę žiūrovai įpratę matyti kaip komedinę aktorę, tačiau Ineta prisipažįsta – joje tikri dramos klodai. Kas neramina garsiąją aktorę?

Savo antruose namuose – restorane laidos filmavimo komandą priėmęs garsusis virtuvės šefas Liutauras Čeprackas neslėpė, kad didžiausia gyvenimo dovana jam – šeima. Tik pats tapęs tėčiu jis pagaliau rado ryšį su savo tėvu, su kuriuo daug metų net nebendravo.

Mažai kas žino, kad ekonomistė Rūta Vainienė anksti netekusi mamos augo beveik viena. Gal todėl artimi šeimos ryšiai jai taip pat yra pati didžiausia vertybė.

O kaip dieną, kad nebebus stipriausias, ketina pasitikti ne kartą stipriausiu pasaulio žmogumi tituluotas Žydrūnas Savickas? Arba kokią silpnybę turi muzikantas ir dainininkas Saulius Prūsaitis? 

Visos garsių žmonių silpnybės, baimės ir atviros išpažintys – pirmojoje „Visi mes žmonės“ laidoje.

„Visi mes žmonės“ – tai bendras 25-ąjį gimtadienį švenčiančios televizijos TV3 ir pagrindinio gyvenimo būdo žurnalo „Žmonės“ projektas. Televizija ir žurnalas suvienijo jėgas dėl ypatingos laidos, kurioje savo patirtimis dalysis daug pasiekę ar gyvenimo nuokalnių patyrę žmonės. Juk, nepaisant socialinės padėties, populiarumo ar socialiniuose tinkluose surenkamų simpatijų, visi išgyvename panašius skaudulius, dramas ar net tragedijas. 

„Tai ne gyvenimo būdo, bet istorijų laida – naujo formato, išskirtinė tiek savo žanru, tiek turiniu. Laida kuriama kino dokumentikos principu, kuomet nėra laidos vedėjo, o laidos dalyviai bendrauja su žiūrovais tiesiogiai, tokiu būdu sukuriamas betarpiškumo įspūdis, žiūrovas jaučiasi lyg pats dalyvautų pokalbyje“, – sako TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

„Šia laida tęsiame žurnalo „Žmonės“ pradėtą „Visi mes žmonės“ liniją. Mes niekada nebūsime nei vienodai sėkmingi, nei vienodai talentingi visur ir viskame. Tačiau net su išskirtiniausiomis žvaigždėmis mus vienija žymiai daugiau nei skiria.  Laida „Visi mes žmonės“ bus geras laikas artimiau susipažinti su tais, kuriems, kaip mums dažnai atrodo, šiame gyvenime pasisekė labiau“, – sako žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė. 

Laida apie žmones ir jų gyvenimo istorijas – jau šį pirmadienį 19.30 val. per TV3!

 

Karšti pasiūlymai