Netikėta: Jurijus Smoriginas grįžta į televiziją, jo partnerė - Rūta Janutienė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-03 11:41

Netikėta: Jurijus Smoriginas grįžta į televiziją, jo partnerė - Rūta Janutienė

„Jurijus Smoriginas supranta svetimą skausmą ir moka užjausti, todėl seniai norėjau pakviesti jį taisyti pasaulio“, – šypsosi „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistė Rūta Janutienė, nuo šiol laidą „Patriotai“ vesianti su naujuoju kolega.

Žmogus, galintis sumaišyti su žemėmis ir iškelti į aukštumas. Taip apie J.Smoriginą (62 m.) kalbėdavo įvairių TV šou dalyviai. Net profesonaliausi šokėjai prisipažindavo, kad dreba kojos, jei juos vertinančioje komisijoje būdavo šis baleto režisierius. Naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone, jis kamantinės pašnekovus „Patriotų“ studijoje.

„Mūsų laidoje pamatysite Jurijų tokį, kokio dar nesate matę, – jis eina tyrinėti labai rimtų istorijų“, – žadėjo laidos vedėja R.Janutienė.

„Telike dirbu daug metų, visada jaučiau nuoskaudą, kad mane matė kaip vienveidį, tad supratau, kad televizija neieško spalvų – asmenybes išnaudoja ir išmeta. Mes su Rūta pažįstami senokai, visai netyčia susitikome ir ji man pasiūlė šį paketą, o socialinės laidos mane visados domino ir manau, kad toks baisus žmogus ir moterų priešas kaip aš, tokiame eteryje būtų šauni ir netikėta staigmena. Esu baigęs meno režisūrą, tad išmanau kaip prieiti prie problemos, tai režisūrinis žaidimas. Sulaukęs pasiūlymo dirbti „Lietuvos ryto“ televizijoje iškart pasakiau – „taip“. Tai buvo ilgai ir labai lauktas momentas, – nauja veikla džiaugėsi J.Smoriginas. – Džiaugiuosi, kad yra toks žmogus kaip Rūta, kuris nagrinėja rimtas temas, o ne analizuoja girtuoklių gyvenimą ir iš to daro komedijas.