R. Ščiogolevaitė: kiekvienas vyras turi bent kartą pabandyti įsikūnyti į moterį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-23 15:04 Giedriaus Abromavičiaus nuotr.

R. Ščiogolevaitė: kiekvienas vyras turi bent kartą pabandyti įsikūnyti į moterį

„Bus nelengva, vien tik dėl to, kad bandysiu šokti su aukštakulniais. Tai tikrai nėra paprasta, dabar suprantu moteris“, – prieš šio šeštadienio pasirodymą sakys televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas. Vyras „Muzikinėje kaukėje“ gavo tikrą iššūkį – šį kartą jam teks įsikūnyti į ilgametę kolegę, grupės „Studentės“ narę Irūną Puzaraitę-Čepononienę.

„Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienio vakarą – dar įspūdingesni dalyvių virsmai. Geros nuotaikos ir juoko dozę žiūrovams bei komisijos nariams padovanos Ž. Stakėnas, atliksiantis grupės „Studentės“ dainą „Bye bye“. „Turbūt pirmą kartą užsidėjai tokius rūbus ir aukštakulnius. Supranti, kiek moterys aukojasi, kad būtų gražios“, – svarstys Alanas Chošnau.

„Gal ir gerai, kad jam nepavyksta tie moteriški judesiai. O būtų atradęs savyje moterišką pusę, o būtų patikę – kas tada? Kaip gyventi šeimai?“,  – juoko nesulaikys Livija Gradauskienė. „Man tai patinka, tik neišeina“, – atsakys jai linksmai nusiteikęs Žygis. Trumpam „Muzikinės kaukės“ komisijos nare tapusi Rūta Ščiogolevaitė taip pat pasisakys apie Ž. Stakėno virsmą.

„Kiekvienas vyras turi bent kartą tai pabandyti, kad suprastų, kaip tos moterys gyvena, su kokiomis problemomis susiduria, apie kurias vyrai net neįsivaizduoja“, – komentarą pradės ji. Tiesa, vėliau garsi atlikėja nepagailės karčių kritikos kirčių: „Buvo tokių momentų, kai norėjau, kad kuo greičiau pasibaigtų daina. Aš mačiau, kaip tu pergyveni. Neleidai gerai laiko.“

Jauniausia projekto dalyvė Kotryna Juodzevičiūtė šį kartą įkūnys Rositą Čivilytę, Aistė Lasytė virs Britney Spears, Gražvydas Staigvilas – Romu Dambrausku, Marius Jampolskis įsikūnys į Birutę Dambrauskaitę, Neringa Nekrašiūtė – Björk, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė taps Nelly Furtado, Paulius Bagdanavičius – Nikolajumi Baskovu, o Edgaras Lubys – grupe „U2“. Populiariausias įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ – šį šeštadienio vakarą, 19:30.