Paaiškėjo visi šių metų "Muzikinės kaukės" dalyviai ir komisijos nariai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-31 10:26 Gabijos Labutytės nuotr.

Paaiškėjo visi šių metų "Muzikinės kaukės" dalyviai ir komisijos nariai

Šį šeštadienio vakarą į BTV eterį jau septintąjį kartą grįžta televizijos projektas „Muzikinė kaukė“. Muzikiniame šou savo jėgas išmėgins dešimt naujų dalyvių, kurie viso sezono metu paruoš daugiau nei šimtą įsikūnijimų. Žiūrovus projektas pasitiks ir su atsinaujinusia komisija – Lietuvos įžymybių pasirodymus vertins radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė, režisierius Vytenis Pauliukaitis, dainininkė Inga Valinskienė bei aktorius Džiugas Siaurusaitis. Laidos vedėjas – projekto gerbėjų pamiltas Algis Ramanauskas.

„Muzikinės kaukės“ dalyviai turės itin sudėtingą ir daug pastangų reikalaujantį iššūkį – įkūnyti Lietuvos atlikėjus ar visame pasaulyje gerai žinomus muzikantus. Pasiryžę dalyvauti projekte, jie kiekvieną savaitę privalės būti kuo panašesni ir dainuoti lygiai taip pat, kaip jų įkūnijamas atlikėjas ar grupė. Lietuvos garsenybėms padės savo sričių specialistai – profesionalūs grimuotojai, stilistai, choreografai ir šokėjai. Dalyviai ne tik turės išmokti legendinei žvaigždei būdingo dainavimo stiliaus, bet ir atkartoti scenos judesius bei manieras.

Septintajame „Muzikinės kaukės“ sezone susirungs ir savo jėgas išmėgins grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas, dainininkas Jurgis Brūzga, „Lietuvos balse“ sužibėjusios atlikėjos Kristina Radžiukynaitė ir Gabija Lokytė, naują scenos partnerį LNK projekte „Kaip Liveta pasakys“ suradusi Ingrida Kazlauskaitė, grupės „Pikaso“ lyderis Rokas Laureckis, dainininkė Baiba Serdiukė, grupės „Queens Of Roses“ narė Akvilė Kisielienė, scenos džentelmenu neretai pavadinamas atlikėjas Dainotas Varnas ir dainininkas Justinas Lapatinskas.

Jau pirmosios laidos metu netrūks stebinančių pasirodymų. „Lietuvos balse“ antrą vietą iškovojusi jaunoji atlikėja Gabija Lokytė paruošė įspūdingą įsikūnijimą į „Eurovizijoje“ su daina „When We’re Old“ pasirodžiusią Ievą Zasimauskaitę. „Šis pasirodymas iškart patenka į visų laikų geriausiųjų „Muzikinės kaukės“ pasirodymų rinkinį. Buvo sudainuota labai gerai, ką tu padarei su balsu – tai yra neįtikėtina“, – susižavėjimo neslėps radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Jai pritarė ir išskirtinio balso savininkė, dainininkė bei aktorė Inga Valinskienė: „Aš galiu daug ką atleisti žmogui, kuris yra šitoje scenoje, jei jis pagauna tembrinį panašumą. Ieva turi unikalų tembrą, pasirodo, kad tą unikalų tembrą galima kažkaip pramokti ir padaryti talentingai su balsu dirbančiam žmogui. Tu mane nupirkai.“ Šeštadienį prasidedantis naujasis „Muzikinės kaukės“ sezonas su dešimt naujų dalyvių ir atsinaujinusia projekto komisija – 19:30 val. per BTV.

 

 

Karšti pasiūlymai