"TV pagalba" pasipildė nauja nare - pantera Monika Ostrenkova - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-25 14:00 Asmeninio archyvo nuotr.

"TV pagalba" pasipildė nauja nare - pantera Monika Ostrenkova

Merginų grupės "Panteros" atlikėjos bei žurnalistės Monikos Ostrenkovos gyvenime nauji vėjai. "TV pagalbos" gelbėtoja tapusi mergina džiaugiasi: "Į darbą einu kaip į šventę!"

Žurnalistei Monikai Ostrenkovai pramogų pasaulis itin artimas. Prie įvairių televizijos projektų prisidėjusi mergina tapo "TV pagalbos" gelbėtoja. "Gavusi šį pasiūlymą labai džiaugiausi. Visi draugai vos pamatę mane ekrane teigė, jog esu tikrai tinkama šiai laidai! Kad ir kaip žiūrovui šis darbas gali pasirodyti lengvas - taip iš tiesų nėra. Bet man patinka iššūkiai, man patinka tobulėti" , - pasakojo iš prodiuserio Andriaus Žemaičio pasiūlymą gavusi Monika. Po įvairiausius Lietuvos miestelius važinėjanti komanda susiduria su įvairiausiomis situacijomis. "Drąsos man niekada netrūko! Patirtis šioje srityje praverčia. Žinoma, kas kartą vis mokausi - stebiu save iš šono ir matau, ką galima pakeisti" , - atviravo MIESTE.lt kalbinama gelbėtoja.

Asmeninio archyvo nuotr.

Po Velykų gelbėtojos vaidmenyje pasirodžiusi Monika "Panterų" veiklą įvardija kaip hobį. "Pagrindinis mano pragyvenimo šaltinis - tai žurnalistika. Pagaliau aš į darbą einu kaip į šventę" , - džiugesio dėl gelbėtojos pareigų neslepia žinoma moteris.

Asmeninio archyvo nuotr.