Gražuolis M. Kavaliauskas atviras: Gautų pinigų - tobulintų vieną vietą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-14 14:13 FOTODIENA nuotr.

Gražuolis M. Kavaliauskas atviras: Gautų pinigų - tobulintų vieną vietą

Dainininkas, šokėjas, įvairių projektų dalyvis Martynas Kavaliauskas, savo muzikinį kelią prieš kelis metus pradėjęs projekte „X faktorius", šiuo metu turi tiek darbų, kad prisipažino miegantis vos po keturias valandas per parą. „Tai turbūt patys darbingiausi metai, kokius esu turėjęs: „ELVIS Presley SHOW", vaidmuo Andželikos Cholinos teatre, spektaklyje „Otelas", tarptautinis miuziklas RENT. Laiko miegui tikrai lieka labai mažai", – pasakojo M. Kavaliauskas TV3 laidoje „Gero vakaro šou". 

Laidoje taip pat paaiškės, kad Martynas Kavaliauskas yra šuolininkas į tolį ir sprinteris, o šie įgūdžiai, pasak jo, labai praversdavo Kauno Dainavos mikrorajone, kuriame jis augo. „Kaip ir visi vaikai augau kieme, stadione, žaisdavom kašį", – prisiminė atlikėjas. Jis taip pat su laidos vedėjais pasidalijo prisiminimais apie apsipirkimus vietiniame turguje, kur tekdavo atsistojus ant kartono gabalo matuotis džinsus.

Paklaustas, kokią plastinę operaciją pasidarytų gavęs apvalią sumą, Martynas Kavaliauskas atskleidė savo didžiausią trūkumą. „Man daug kas sako, kad mano nosis kreiva", – prisipažino Martynas išprovokuodamas laidos vedėjų juoką. 

Šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou" žiūrovų lauks įspūdingos Martyno Kavaliausko muzikinės improvizacijos ir jo bei laidos vedėjo Justino Jankevičiaus šokių mūšis, po kurio Mindaugas Stasiulis labai susirūpins Justino sveikata. Taip pat pamatysite šešiolikmetę, kuri kalba atbulai ir išgirsite rimtus vaikų pasvarstymus apie atostogas: kiek jų iš tikrųjų reikia, kodėl mamos nuolat dirba ir ką tėvai veikia, kai atostogauja be vaikų? Taip pat sužinosite, ko Justinas Jankevičius pasižadės nebedaryti 2017 metais.