Laima Kybartienė: „Jaučiuosi 35-erių ir laiko atsukti atgal nenorėčiau“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-19 14:21 Laidos kūrėjų nuotr.

Laima Kybartienė: „Jaučiuosi 35-erių ir laiko atsukti atgal nenorėčiau“

„Grožis – kelias į laimę ar akmuo po kaklu?“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ laidos temą pristatys jos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

„Tam, kad taip atrodyčiau, tenka įdėti labai daug pastangų. Bent keturis kartus per savaitę sportuoju taip, kad kilimėlis, ant kurio atlieku pratimus, būna šlapias nuo prakaito. Taip pat daug ko nevalgau, pavyzdžiui miltinių patiekalų, saldumynų“, – pasakos legendinė diktorė, televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė. Ponia Laima atvira: „Jaučiuosi 35-erių ir laiko atsukti atgal nenorėčiau, nebent kas paliktų šių dienų patirtį ir protą“.

Moteris taip pat prisimins ir apie keletą įkyrių gerbėjų, siekusių jos dėmesio. „Buvo gerbėjas, penkerius metus man nešęs įvairias dovanas – tai močiutės puodelius, tai obuolius iš sodo. Kaskart gaudavęs atsakymą „ne“, jis klausdavo: „Na, kuo aš tau neįtinku? Kodėl manęs nenori?“, – prisimins Laima.

43-ejų trenerė, trijų vaikų mama Rasa Vilkienė įsitikinusi – jos biologinis amžius vos 26-eri. Moteris studijoje papasakos kiek tenka sportuoti ir į save investuoti, kad turėtų nepriekaištingą kūną.

Tuo metu modelis, kosmetologė Deimantė Andriuškaitė papasakos apie oligarchą iš Rusijos, pasiūliusį tapti jo antrąja puse. „Į akį jam kritau po fotosesijos su tigrais vienam garsiam žurnalui. Iš pradžių jis parašė socialiniame tinkle, kviesdamas į fotosesiją. Vėliau paaiškėjo, kad jokios fotosesijos nėra. Jis man prisistatė oligarchu, papasakojo apie visas įmones, kurios jam priklauso, pasiūlė net pasiskaityti internete, kas toks yra, ir kiek turtų turi bei pakvietė atvažiuoti pas jį į Maskvą. Aš, aišku, atsisakiau. Dar kurį laiką jis bandė patraukti mano dėmesį – meilės dienos proga į Lietuvą atsiuntė dešimtis rožių ir dovaną iš vardinės parduotuvės“, – pasakos Deimantė.

Beje, prieš kelis metus 58-erių Laima Kybartienė žurnalui MIESTE.lt atskleidė savo grožio receptus. Archyvinį tekstą rasite žemiau.

Laima Kybartienė (58)  – gracinga, neblėstančio grožio moteris. Pagrindinis jos grožio receptas – petražolių vanduo, be kurio neįsivaizduoja nė dienos!

Grožio receptai. Rūpinuosi savo grožiu: lankausi kosmetologijos kabinete, naudoju mano amžiui tinkamą kosmetiką ir sportuoju.

Sportas. Pradėjau sportuoti pasiekusi ganėtinai brandų amžių, kai man buvo 42 metai. Pradžioje sportavau po truputėlį, nes ne tik buvau savimi nepatenkinta, bet ir blogai jaučiausi. Tuomet pusvalandį praleidus sporto salėje atrodydavo, kad širdis iššoks, o dabar galiu sportuoti 2–3 valandas.

Stebuklingas receptas. Naudoju petražolių vandenį: užpilu petražoles virintu 90 laipsnių temperatūros vandeniu ir palaikau maždaug 10 minučių. Tokį patį vandenį užšaldau ledukais ir ryte, nusipraususi veidą, tais ledukais atgaivinu veidą.

Rytiniai ritualai. Pirmiausia nusivalau liežuvį tam tikru valikliu, nes ant liežuvio po nakties susikaupia toksinai. Kam juos su pirmaisiais gurkšniais nuplauti atgal į skrandį? Žinoma, prausiuosi duše ir geriu vandenį. Nors kai kurios mėgsta šaltą vandenį, aš geriu šiltą, tokį karštesnį, bet ne verdantį. Jis tarsi nuprausia ir prikelia visą organizmą. O valgau nuo vidurdienio.

Kosmetika. Naudoju kremus, skystą pudrą, blakstienų tušą ir kompaktinę  mineralinę pudrą. Kasdien dažausi tik šiek tiek. Visuomet su savimi turiu paakių kremą, nes būna, kad dieną labai išsausėja veido oda, – tuomet ją tepu paakių kremu. Taip pat nešiojuosi kompaktinę mineralinę pudrą, kvepalų buteliuką.

Netikras įdegis. Esu buvusi soliariume. Turbūt sunku rasti moterį, kuri nebūtų to išbandžiusi, tačiau jau daug metų ten nesilankau dėl daugybės priežasčių ir dėl odos pakitimų, kurie gresia nuo per didelio mėgavimosi soliariumu. Esu įsitikinusi, kad lietuviškos saulės spindulių mano odai pakanka.

Manikiūras. Mano nagų lako spalva visuomet švelni rožinė, natūrali.  Vakarui, progai gražu ryški raudona arba priderinta prie drabužių spalva, bet aš esu konservatyvi, man patinka klasikiniai variantai – rožinis arba raudonas nagų lakas.