Paaiškėjo, kur blaškosi K. Brazauskienė ir pas ką ji parvažiuoja į Lietuvą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-29 12:20 FOTODIENA nuotr.

Paaiškėjo, kur blaškosi K. Brazauskienė ir pas ką ji parvažiuoja į Lietuvą

Paskutinėje šių metų laidoje „KK2 Penktadienis“ politikai ir žinomi žmonėms peržvelgs 2016 – uosius metus. Vieniems jie buvo sėkmingi, kitiems – kupini išbandymų ir nusivylimų. Kristina Brazauskienė laidoje pasakos, kad jai metai nebuvo lengvi, tenka nuolatos kovoti dėl gyvenamos vietos.

„Dabar grįžau iš Kipro salos. Ten vandens temperatūra 27 – 28 laipsniai. Pailsėjau nuostabiai. Grįžtu į Lietuvą pas sūnų, arba į Nidą važiuoju, arba kartais į Turniškes. Gyvenu klajoklės gyvenimą“, - 19 val. 30 min. laidoje „KK2 Penktadienis“ pasakos K. Brazauskienė.

Ilgą laiką televizijos ekranuose nematytas buvęs Seimo narys Antanas Nedzinskas laidoje pasakos, kad dabar gyvena ramų gyvenimą Trakų rajone, kur turi sodybą vienkiemyje bei daro tai, kas jam patinka.

„Pildau savo svajones. Sostinėje gyventi tikrai nenorėčiau, bet gal atvažiuoti dirbti mūsų visų labui tikrai būtų galima. Civilizacija pas mane atsiranda, kai man reikia, o kai nereikia – jos nėra“, - kalbės A. Nedzinskas.

Antanas savo sodyboje turi ir įvairių keistų daiktų, vienas tokių – oro patranka, kurią net buvo konfiskavę policijos pareigūnai.

„Konfiskavo oro patranką, tokią pat, kokia šaudo į „zoną“ mobiliuosius telefonus. Aš ją pats pasigaminau ir naudoju savo reikmėms. Tai ir „konfeti“, ir lietaus mašina, ir šaudyti kiaušiniams. Bet galiausiai pasibaigė gerai ir atidavė atgal“, - sakė A. Nedzinskas.

Laidoje dalyvausiantis Giedrius Drukteinis sakys, kad vienas svarbiausių 2016 – ųjų įvykių – Seimo rinkimai. Anot pašnekovo, visuomenė dažnai nežino, ko tikėtis iš valdžios, o tai yra blogai bei sakys, kad jam nesukeltų problemų siūlymai branginti alkoholio kainas.

„Tiesą sakant, aš ir taip negeriantis, arba nedaug, arba labai prabangius gėrimus. Didžiausia klaida, kad žmonės tikisi, kad valdžia pagerins gyvenimą, arba pablogins. Valdžios paskirtinis – užtikrinti stabilumą, kad aš pabusiu saugus, kad fiskalinė politika bus gera ir kad galėsiu didžiuoti savo pasu visame pasaulyje“, - kalbės G. Drukteinis.

Kitas laidos dalyvis – buvęs Seimo narys ir legendinis lenktynininkas Stasys Brundza pasakos, kad jis retai keliauja po kitas šalis, jam mieliausia – Lietuva.

„Man ir Lietuvoje labai gerai. Man visada čia buvo gerai. Aš daug važinėjau, bet kai kelionės trukdavo ilgiau kaip mėnesį, tai jau iš tikrųjų būdavo sunku. Mėnesį esame buvę Naujojoje Zelandijoje, paskui mėnesį Australijoje, tai žinote, jau tada baisiai norėjosi namo“, - laidoje pasakos Stasys Brundza.

S.Brundza atskleis, kad jau nebeturi apartamentų Ispanijoje, kuriuos buvo įsigijęs dar 1998 metais bei teigs, kad dėl to net geriau, nes dabar gali rinktis ir kitą atostogų kryptį.

Visą laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šio penktadienio vakarą – 19 val. 30 min. per LNK.