V.Matijošaičio mylimoji pasakė kai ką labai intymaus apie jį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-08 11:21 "Lietuvos ryto" televizijos nuotr.

V.Matijošaičio mylimoji pasakė kai ką labai intymaus apie jį

Apie šią moterį Lietuva sužinojo prieš porą metų, kai ji kartu su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu pasirodė viešame renginyje. „Jis man tada pasakė – užsidėk juodus akinius ir einam“ - pirmąjį pasirodymą kartu prisimena Loreta Stonkienė, V. Matijošaičio gyvenimo draugė.

Dabar jie – neišskiriami ir visur kartu – darbe, namuose, renginiuose. L.Stonkienė nesislapstė, tačiau iki šiol viešai kalbėti apie santykius su Kauno meru nenorėjo.

Pokalbis su Daiva Žeimyte laidoje „Gyvenimo būdas“ -  jos pirmasis atviras interviu Lietuvos žiniasklaidai.

„Man nėra sunku būti kartu su Visvaldu. Jis labai plačios širdies žmogus“, - teigia Loreta. Tai ji sako ypatingai pajutusi tada, kai jai buvo trauma. „Aš pamačiau tikrąjį Matijošaitį, naminį Matijošaitį“ - juokiasi Kauno mero širdies dama.

Nors jie pažįstami 42 metus, jausmus vienas kitam pradėjo puoselėti tik prieš porą metų, po to kai V. Matijošaitis netikėtai tapo našliu, o  L.Stonkienė išsiskyrė su savo vyru.

„Kaip jūs galvojate, ar Visvaldas jau atsigavęs po žmonos Irenos netekties?“, - L. Stonkienės paklausė D. Žeimytė.

„Gali būti,  kad niekada neatsigaus”, - teigė ponia Loreta, pati savo šeimoje turėjusi skaudžių netekčių.

Apie tai kaip V. Matijošaitis buvo vadinamas jo draugų ir mamos, apie bendras aistras, tikslus ir skausmingus išgyvenimus, išskirtinis interviu su L.Stonkiene laidoje „Gyvenimo būdas“, ketvirtadienį 21.30 val.