X FAKTORIŲ palikę vaikinai atviri - buvo, kas nustebino... - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-21 11:51 FOTOPRO nuotr.

X FAKTORIŲ palikę vaikinai atviri - buvo, kas nustebino...

Praėjusį sekmadienį populiariausią muzikinį šou X FAKTORIUS paliko alternatyviojo roko grupė "Only Once". Nusprendėme pasidomėti, kaip jaučiasi rokovi vyrukai ir ar labai nuliūdo iškritę iš muzikinio projekto, kuriame dažniausiai laimi lėtos balades ir popmuzika. Kalbėjomės su Adomu, grupės vokalistu.

 
Kaip jaučiatės Jūs ir visa grupė po tokio žiūrovų sprendimo sekmadienį?
 
Jau susitaikėm su šia mintim. Visgi suprantam, kad rokas nėra toks populiarus stilius kaip pop, hip hop ar elektroninės muzikos kultūra. Jaučiamės nuėję toli, džiaugmės tuo, norėjosi pasiekti dar daugiau, bet tikime lemtimi - ji tokia. Tai ne pabaiga - mes nesustosim!
 
Ar po Jūsų nesėkmės galima sakyti, kad Lietuvoje PUNKS vis dėl to yra DEAD?
 
Tikrai ne, apskritai alternatyvi muzika turi savo vietą ir nevieną stiprų renginių Lietuvoje, bei tam tikras radijo stotis kurias klauso vis daugiau žmonių. Taigi tikim, kad atradom savo klausytojus ir ratas tik plėsis.
 
 
Išbandėte ir lyriškesnius kūrinius, ar tai buvo dėl žiūrovų?
 
Iš dalies taip, nes norėjom parodyti, kad mes ne tik pašėlę vyrukai kurie moka groti tik trankią muziką. X faktorius mums leido būti savimi, grojome kūrinius kurie mums patinka. Pasirinkta lyriška muzika buvo mūsų mėgiama tai galima sakyti, kad tai nebuvo vien tik dėl žiūrovų.
 
Ką veiksite toliau?
 
Galvojame, kad reikėtų stipriau kibti į kūribinius darbus, ir kuo greičiau. Taipogi reikia dar mokintis iš savo "dievukų" ir atlikti ne vieną koverį. Tai reiškia, kad išgirsite ir mūsų kūrybą ir taipogi jau roko klasika tapusius kūrinius
 
 
Kaip dažnai vis dar rengiate pasirodymus pogrindyje?
 
Turime keletą pasiūlymų, bet apie tai gal vėliau. Reikia suderinti daug dalykų. X faktoriaus metu turėjome daug darbo su šiuo projektu, todėl apsiimti papildomų koncertų tiesiog nebuvo laiko
 
Koks pats absurdiškiausias komentaras, kurio sulaukėte po sekmadienio?
 
Gal kartais keistai skamba lyginimi mūsų ir kitų dalyvių pasirodymai. Labai sunku pasakyti, kas geresni kas blogesni kai visi tokie skirtingi. Daugumoje komentarai mus skatino nesustoti ir apgailestavo, kad iškritome. Yra kaip yra.