„X Faktoriuje“ – „drag“ dainininkės iš Briuselio pasirodymas: teisėjai plojo atsistoję - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-16 17:48 Vido Černiausko nuotr.

„X Faktoriuje“ – „drag“ dainininkės iš Briuselio pasirodymas: teisėjai plojo atsistoję

Jau šį vakarą prie televizoriaus ekranų pakvies TV3 muzikinio šou „X Faktorius“ premjera. Pirmoji šeštojo sezono laida bus kupina siurprizų ir nepamirštamų pasirodymų. žiūrovai išvys itin ryškios ir išskirtinės atlikėjos pasirodymą. Ekstravagantiška, paslaptinka ir išdidi lyg karalienė juodoji scenos deivė iš Belgijos nepaliks abejingų. 

„Aš esu LaDiva Live. Tai yra mano sceninis, o ne tikras vardas. LaDiva Live personažą sukūriau labai seniai, Briuselyje. Dainuoju gyvai, o LaDiva Live ne dėl to, kad esu diva, o todėl, kad perdainuoju divų kūrinius. Celine Dion, Whitney Houston, Tina Turner… Žmonėms tai patinka“, – jau šį vakarą kalbės „X Faktoriaus“ dalyvė, scenoje atliksianti Edith Piaf kūrinį. 

Tikrasis atlikėjos vardas, o gal tiksliau dainininko, yra Hocinne Hannane. Po scenos drabužiais ir grimo sluoksniu – 40 metų alžyrietis, jau daugiau nei dešimtmetį kuriantis įspūdingus pasirodymus. „Taip, aš neatrodau tradiciškai. Tai tiesiog „drag“ pasirodymas. Tai – kaip teatras, kai vaidini asmenybę. Kai įsijauti į personažą, kurį vaidini, pasirodymas tampa dar įspūdingesnis. Tai lyg ir esi tu, bet tuo pačiu esi kita asmenybė. Todėl pasirodymas tampa dar įdomesnis“, – apie savo aistrą kalbės šou dalyvis.

Pirmą kartą moteriškais drabužiais Hocinne persirengė parodijuodamas vieną „Eurovizijos“ dainininkę. Sulaukęs pasisekimo ir palaikymo, sukūręs divos personažą, Hocinne ėmė koncertuoti visoje Europoje. ““Drag“ pasirodymų privalumas yra tas, kad mane žino daug žmonių. Tačiau tai tik sceninis mano veidas. Kasdieniame gyvenime aš taip neatrodau. Tai tiesiog mano darbinė apranga. Taip, kaip jūs apsirengiate, kai einate į darbą“, – pasakos „X Faktoriaus“ dalyvis, kurio pasirodymai yra žinomi visoje Europoje. 

Kodėl LaDiva Live sugalvojo dalyvauti „X Faktoriuje“? „Dievinu keistenybes. Mėgstu pasirodyti vietose, kur žmonės tavęs nesitiki. Todėl esu čia. Turiu draugų Lietuvoje ir jie man pasiūlė dalyvauti šiame projekte. Kuriu šou – esu kabareto artistė, tačiau tai yra pirmas kartas, kai dalyvauju televizijos projekte. Kadangi myliu savo draugus, sutikau tai padaryti“, – šypsosis LaDiva Live. 

Praėjusį sezoną ekstravagantiška išvaizda teisėjus ir žiūrovus stebino Tomas Alenčikas-Alen Chicco. Keisčiausius personažus įkūnijęs vaikinas tik per plauką nepatejo į superfinalą. Galime atskleisti, kad po pasirodymo teisėjai LaDiva live plos atsistoję. Kokius komplimentus jie pažers? Kas taip sužavės visko mačiusius scenos profesionalus? Visą tai išvysite jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!

 

Karšti pasiūlymai