Orų pranešėja K. Liukaitytė atsidūrė pavojingoje situacijoje: „Gyvenimas prabėgo pro akis“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-12 11:35 Laidos kūrėjų nuotr.

Orų pranešėja K. Liukaitytė atsidūrė pavojingoje situacijoje: „Gyvenimas prabėgo pro akis“

Šį vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ apsilankys visame pasaulyje garsus magas Aaronas Crow, kurio pasirodymas pritrenks ir visko mačiusius žiūrovus. studijoje Aaronas atliks ne vieną kvapią gniaužiantį triuką, o jo pagalbininkėmis tapusios atlikėjos Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė-Laisva neslėps susižavėjimo belgu.

Magas studijoje atliks labai pavojingą triuką – praris tris adatas... Kulminaciją žiūrovai galės pamatyti jau šį penktadienį 19 val. 30 min.

„Kai man sukako 12 metų, gavau Gario Houdini knygą. Joje užfiksuotas magas ir ilgas siūlas su adatomis. Buvo sakoma, kad jis galėdavo praryti kad ir šimtą adatų ir jas atgal ištraukti suvertas ant siūlo. Tą bandysiu atlikti ir aš“, - kalbės A. Crow.

LNK orų pranešėja Karolina Liukaitytė atskleis, kad savo kailiu patyrė, ką reiškia būti A. Crow padėjėja scenoje.

„Esu turbūt vienintelė, kuriai teko savo kailiu išbandyti jo fokusų aštrumą. Man pačiai teko sėdėti Italijoje ant scenos ir laukti, kol Aronas užrištomis akimis peršaus obuolį padėtą man ant galvos. Tikrai gyvenimas pro akis spėjo prabėgti“, - laidoje „KK2 penktadienis“ kalbės K. Liukaitytė.

Lietuvoje pirmą kartą besilankantis A. Crow pasakos, kad Lietuva jam pasirodė labai svetingas ir gražus kraštas: „Labai žavingas kraštas. Turėjau progą pasivaikščioti, man patiko architektūra“.

Išskirtinę laidą „KK2 Penktadienis“ su A. Crow žiūrėkite penktadienį 19 val. 30 min.