Didžioji paslaptis atskleista: į eterį grįžta kultinis realybės šou "Kelias į žvaigždes" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Balandžio pirmosios pokštas
2017-04-01 09:57 LNK nuotr.

Didžioji paslaptis atskleista: į eterį grįžta kultinis realybės šou "Kelias į žvaigždes"

Tai turėjo paaiškėti šią vasarą, tačiau didelę naujieną Lietuvoje nulaikyti sunku. MIESTE.lt šaltinių duomenimis, nuo rudens į eterį grįžta kone populiariausias visų laikų muzikinis realybės šou "Kelias į žvaigždes".

Prodiuserio Arūno Valinsko kurtas ir vestas realybės šou Lietuvoje išaugino ne vieną iki dabar žinomą atlikėją. Šou yra dalyvavę tokie dainininkai kaip Vilija Matačiūnaitė, Merūnas Vitulskis, Radžis Aleksandrovičius ir kiti. Dabar paaiškėjo, kad bus kuriamas naujas realybės dokumentikos sezonas.

Jame, šaltinių teigimu, dalyvaus ankstesniuose šou jau pasirodę atlikėjai. Jie varžysis tarpusavyje, o laimėjusiam bus pasiūlytas tarptautinis kontraktas su leidybine kompanija, kuri dirba su tokiomis žvaigždėmis kaip Justinas Bieberis, Rihanna ir Beyonce.

"Labai atsiprašau, bet kol kas neturiu įgaliojimų apie tai kalbėti. Galiu tik patvirtinti, kad kalbos apie tokį šou vyksta. Bet plačiau informacija bus komunikuojama po mėnesio, kai baigsis įprastas sezonas. Supraskite, televizija turi savo norus, kada ir kaip ką informuoti", - sakė ankstesniuose "Kelias į žvaigždes" sezonuose dirbęs redaktorius, prašęs neminėti jo vardo.

MIESTE.lt susisiekė ir su ankstesniais projekto dalyviais, kurie galimai turėtų pasirodyti 2017-ųjų "Kelyje į žvaigždes", tačiau visi kalbinti dainininkai nuo komentarų susilaikė.

Neoficialiomis žiniomis, projektas turėtų būti patikėtas vesti dviem itin ryškioms eterio žvaigždėms, kurios šiuo metu dirba skirtinguose didžiuosiuose kanaluose.

Apklausa: Ar laukiate naujojo "Kelias į žvaigždes" sezono?