Jurga Lago apie santykius su vyru per atstumą: dinamika mus „veža” - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-06 12:54 Laidos organizatorių nuotr.

Jurga Lago apie santykius su vyru per atstumą: dinamika mus „veža”

Ne paslaptis, kad viena garsiausių juvelyrių Lietuvoje Jurga Lago santykius su savo vyru ispanu Lino Lago puoselėja per atstumą. Laidoje „Kitu kampu” menininkė atviraus apie šį santykių modelį, kuris daugelį priverčia sutrikti.

Su vyru juvelyrė susipažino jam turistaujant Klaipėdoje. „Tuo metu man buvo 27-eri, o Lino 28-eri. Iš pirmosios santuokos aš turėjau sūnų, bet Lino mane ir mano vaiką priėmė labai natūraliai. Mane pavergė tai, kad jis mano sūnų priima lyg savo, jį prižiūri, leidžia laiką kartu”, – laidoje kalbės menininkė.

Poros jausmai vienas kitam vis augo, tad jie nusprendė santykius įteisinti. Tiesa, vestuvėms jie ėmėsi įdomių netradicinių sprendimų, kurie ir šiandien yra labai reikšmingi: „Mano vestuvinė suknelė buvo tokia pilkai žalsva, visiškai kukli ir tinkanti net paprastai dienai. Aš ją tokią pasirinkau, kad kiekvienais metais galėčiau vilkėdama ją švęsti vestuvių metines. Ir septyniolika metų mes su Lino rugsėjo 14 d. švenčiame. Aš apsivelku savo suknelę, jis savo kostiumą ir tais rūbais būname visą dieną. Su savo vestuvine suknele tą dieną aš einu į darbą, po to vakare einame vakarieniauti”.

Anot menininkės, būtent tokios smulkmenos santykius paverčia įdomiais ir praskaidrina rutiną. Nors viešojoje erdvėje J. Lago dažnai sulaukia prieštaringų nuomonių, pati tikina, kad kitokio gyvenimo būdo nei ji, nei jos vyras neįsivaizduoja: „Tai yra tokia dinamika, kuri mus veža ir mums patinka. Mes abu labai daug dirbame ir mums labai patinka”.

Pora turi dvejus namus – vienus Ispanijoje ir kitus Lietuvoje. „Lino šiuo gyvenimo etapu labai daug keliauja. Jeigu aš gyvenčiau Ispanijoje, aš jo lygiai taip pat nematyčiau, nes jis būtų arba Amerikoje, arba Kopenhagoje, arba kokiam Paryžiui. Anksčiau mes keliaudavome kartu, vaikai būdavo arba pas mano tėvus, arba su auklėmis, bet aš nuo to pavargau”, – pasakos ji.

Laidoje moteris atviraus ir apie neištikimybės klausimą bei laiškus, kuriuos jos vyras gavo su įvairiais moterų pasiūlymais. Negana to, juvelyrė papasakos apie jų santykiuose vyraujančius susitarimus. Visa tai jau šiandien 20.30 val. laidoje „Kitu kampu”.